اخبار داغ

دانا گزارش می دهد؛

چرا حسن روحانی باید در دادگاه پاسخگو باشد؟/ ماجرای تجلیل رئیس جمهور سابق از مجرم ارزی که امروز ۷ سال زندان گرفت

چرا حسن روحانی باید در دادگاه پاسخگو باشد؟/ ماجرای تجلیل رئیس جمهور سابق از مجرم ارزی که امروز ۷ سال زندان گرفت
در بحبوحه انتشار خبر اتهام‌های مدیر امور بین الملل بانک مرکزی دولت حسن روحانی، رئیس جمهور سابق با حضور در منزل "رسول سجاد" به بهانه دیدار با جانبازان از او تجلیل کرد و تصاویر این تجلیل به صورت گسترده و با هدف ایجاد فضای دشوار برای محاکمه این فرد، در رسانه های اصلاح طلب و دولت منتشر شد.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در بحبوحه انتشار خبر اتهام‌های مدیر امور بین الملل بانک مرکزی دولت حسن روحانی، رئیس جمهور سابق با حضور در منزل "رسول سجاد" به بهانه دیدار با جانبازان از او تجلیل کرد و تصاویر این تجلیل به صورت گسترده و با هدف ایجاد فضای دشوار برای محاکمه این فرد، در رسانه های اصلاح طلب و دولت منتشر شد.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,
 
,
رسول سجاد همان کسی است که امروز به جرم دریافت رشوه و اخلال در نظام ارزی کشور و کاهش ارزش پول ملی به هفت سال حبس محکوم شد و به همراه ولی الله سیف رئیس سابق بانک مرکزی روانه زندان شد.
,
 
,
 تصاویر بالا علاوه بر عکسهای مربوط به تجلیل حسن روحانی از رسول سجاد در منزل او، تصویر کیف پر از طلا و سکه ای را نشان می دهد که سجاد در دوران مدیریتش برای اعطای رانت و اخلال در بازار ارز رشوه گرفته بود. کیفی که در دادگاه در مقابل دوربین‌ها به نمایش گذاشته شد.
,
 
,
یکی از مطالبات مهمی که در روزهای اخیر در فضای مجازی شکل گرفته رسیدگی به نقش سایر افراد در دولت سابق از جمله حسن روحانی و سایر معاونین وی در رابطه با بحران های اقتصادی ایجاد شده در کشور است.
,
 
,
سید ابراهیم رئیسی در یکی از سخنان معروف خود در مناظره های انتخاباتی به کیف پر از طلای رشوه ای که مدیران بانک مرکزی دولت قبل دریافت کرده بودند اشاره کرده بود.
,
 
,
انتهای پیام/
]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه