اخبار داغ

برای دومین روز متوالی صورت گرفت؛

تجمع کارگران کارخانه آجر ماشینی آزادشهر در جلوی فرمانداری

تجمع کارگران کارخانه آجر ماشینی آزادشهر در جلوی فرمانداری
کارگران کارخانه آجر ماشینی آزادشهر برای دومین روز متوالی در جلوی فرمانداری آزادشهر تجمع کردند.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیترآزاد، کارگران کارخانه آجر ماشینی آزادشهر برای دومین روز متوالی در جلوی فرمانداری آزادشهر تجمع کردند.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا, تیترآزاد,

یکی از کارگران در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ما برای طلب حق و حقوقمان اینجا جمع شده ایم. گاز کارخانه قطع شده است. بیمه ما را خیلی وقت است نریخته اند، عیدی و پاداش ما را نداده اند، حقوق ما را بین ۱۳ تا ۱۵ ماه نداده اند، حق اولاد و ... را نمی دهند.

,

این کارگر معترض ادامه داد: امروز روز دومی است که برای اعتراض به جلوی فرمانداری آمده ایم. کار فرما از ما برگه سفید امضاء گرفته است و با اعتراض اندکی اخراجمان می کند. چند بار هم به اداره کار برای اعتراض رفته ایم ، اما جوابی نگرفته ایم.

,

در بررسی موضوع به اداره کار رفتیم و آقای علیرضا منصوری کارشناس اداره کار اظهار کرد: به آنها گفته ایم که شکایت خود را بصورت کتبی برای ما بیاورند بطور حتم پیگیری خواهد شد.

,

همچنین با تماس با سید جواد موسوی روابط عمومی اداره گاز استان وی در پاسخ به دلیل قطع گاز کارخانه اعلام کرد: بارها به این کارخانه برای پرداخت حق گاز فرصت داده ایم. اما از پرداخت آن خود داری می کنند و همیشه با این بهانه که اگر گاز قطع شود کارگران بیکار می شوند از پرداخت پول گاز بهاء فرار می کند.

,

موسوی ادامه داد: این کارخانه بیش از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بدهی دارد و ما باید این پول را که بیت المال است استرداد کنیم. برای فشار به صاحب کارخانه برای پرداخت گاز بهاء ، گاز آنجا را قطع کرده ایم.

,

انتهای پیام/

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه