اخبار داغ

سردار سعید منتظر المهدی خبر داد:

باند «رضا جکسون» منهدم شد/ دستگیری بیش از ۱۸ هزار سارق و مالخر در دوره ۱۸ روزه

news-details
سخنگوی پلیس گفت: طی ۱۸ روز گذشته از شروع طرح مقابله با سرقت، تعداد قابل توجهی از سارقان سابقه دار دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سخنگوی فراجا با تاکید بر این که پلیس بر سر امنیت مردم شوخی ندارد و هرگز مماشات نخواهد کرد، گفت: همکاری و همیاری مردم عزیز و ارتباط با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اجتناب ناپذیر است.

سردار سعید منتظر المهدی ضمن خطاب قراردادن افراد سابقه دارِ سارق، گفت: همه کسانی که فکر غارت اموال و دست درازی به جان و مال مردم را در سر می پرورانند به هوش و به گوش باشند که پلیس در کمین آنهاست و با تمام نیرو طرح مقابله با انواع سرقت ها را آغاز نموده است.

وی خاطر نشان کرد: استفاده از پتانسیل گشت های محلی و نگهبانان محله و هوشیاری همسایه ها، بهره برداری از ظرفیت عزیزانمان در پایگاه های بسیج و صد البته حضور مستمر و گشت زنی پلیس پیاده و سواره از راهکارهای کاهش سرقت های خرد و کلان است. 

سخنگوی فراجا ضمن تشکر ویژه از دستگاه قضائی و درخواست مستمر به جهت صدور احکام بازدارنده، گفت: عدم رهایی سارقین سابقه دار مخصوصا در ایام نوروز می تواند آسودگی خیال را تا حد زیادی به شهروندان هدیه دهد.

دستگیری بیش از ۱۸ هزار سارق و مالخر در دوره ۱۸ روزه مقابله با سرقت

وی ضمن خسته نباشید و تقدیر از زحمات همه همکاران فراجا از مرز تا مرکز، گفت: طی ۱۸ روز گذشته از شروع طرح که با دستور رئیس پلیس کشور در سراسر کشور آغاز شده تعداد قابل توجهی از سارقان سابقه دار دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

دستگیری ۱۸۷۷۹ سارق و مالخر، کشف ۲۲۳۵۶ فقره پرونده سرقت و استرداد تعدادی از اموال مال باختگان، انهدام باند سارقین مسلح خودروهای گران قیمت و انهدام باند جعل سند و فروش یک پلاک ثبتی به چندین نفر از دیگر مواردی بود که سردار منتظر المهدی به آن اشاره کرد.

باند معروف زورگیری معروف به رضا جکسون منهدم شد

وی شناسایی و دستگیری جاعلان و فروش املاک منابع طبیعی به یکی از بانک های کشور به ارزش ۲ تریلیون و ۶۰۰ میلیارد ریال، شناسایی و دستگیری اعضای باند کلاهبرداری به هویت (ع- خ) به همراه مقادیری سلاح و مواد مخدر و انهدام باند ۱۰ نفره سارقین مسلح در پایتخت و دستگیری باند معروف زورگیری معروف به رضا جکسون را از دیگر اقدامات شاخص در این دوره ۱۸ روزه عنوان کرد.

سخنگوی فراجا تصریح کرد: شناسایی و دستگیری مالخرهای عمده گوشی های مسروقه تلفن همراه و استرداد تعدادی از آن ها به مال باختگان، انهدام باند سارقین موتورسیکلت به سرکردگی (ه- ت) و همچنین انهدام باند سارقان احشام نیز از آغاز طرح (۲۶ بهمن ماه) تا کنون صورت گرفته است.

وی افزود: کشف پیش دستانه، شناسایی و دستگیری اعضای باند ۳ نفره سارقین آدم ربا و همچنین دستگیری گروگانگیر و رهایی نوجوان گروگان، حین خروج از مرزهای شرقی کشور از جمله اقداماتی است که تقدیر و تشکر خانواده ها را از فراجا در پی داشت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه