اخبار داغ

مس کرمان 1 – آلومینیوم 1، نفت مسجدسلیمان 1 – تراکتور 5، ملوان 1 – هوادار 2، پیکان صفر – فولاد 2؛

لیگ برتر فوتبال| عید به کام میهمانان؛ آتشبازی تراکتور، ستاره بازی فولاد، سوغاتی هوادار

news-details
هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر با برگزاری 4 بازی در شهرهای مختلف ایران آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز نخست هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر با برگزاری 4 بازی در شهرهای مختلف ایران آغاز شد.
در کرمان مس به مصاف آلومینیوم رفت. مس خیلی زود به گل رسید تا میزبان غافلگیر شود اما  آلومینیوم خیلی زود گل خورده را جبران کرد تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند. نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.
مس کرمان 1
گل: عارف رستمی (4، پنالتی)

آلومینیوم 1
گل: وحید محمد زاده (29)


نفت مسجدسلیمان قعرنشین از تراکتور پذیرایی کرد. تراکتور از همان دقیقه نخست بازی را توفانی آغاز کرد و توپ را به زمین حریف برد تا جشنواره گل ره راه انداخته و دروازه میزبان قعرنشین را به توپ ببندد. تراکتوری ها 2 گل در نیمه نخست و 3 گل در نیمه دوم به ثمر رساندند تا با آتش بازی 3 امتیاز کسب کنند.
نفت مسجدسلیمان 1
گل: پیمان رنجبری (48، پنالتی)

تراکتور 5
گل: محمد عباس زاده (19 و 52)، صفا هادی (30)، محمدرضا عباسی (83)، رضا اسدی (90+2، پنالتی)


ملوان در انزلی به مصاف هوادار رفت. هوادار بازی را تهاجمی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. در ادامه ملوان جبران کرد اما هودار دست بردار نبود و گل دوم را به ثمر رساند تا برنده به رختکن برود. در نیمه دوم اتفاقی رخ نداد تا هوادار با 3 امتیاز شیرین از انزلی به تهران بازگردد.
ملوان 1
گل: سهیل فداکار (24)

هوادار 2
گل: داریوش شجاعیان (4)، حسین صادقی (24)


پیکان در خانه با فولاد مصاف داد. فولاد در این بازی دست بالا را داشست و با اتکا به ستاره هایش حریف را از ابتدا در منگنه قرار داد و در هر نیمه یک گل زد تا با 3 لامتیاز به اهواز بازگردد.
پیکان صفر
گل:-

فولاد 2
گل: روبرتو تورس (24، پنالتی)، وحید حیدریه (73)

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه