اخبار داغ

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در گفتگو با دانا عنوان کرد؛

آخرین جزییات آتش‌سوزی در انبار چسب در محدوده بازار تهران/صدور ۵ اخطار به مدیران ساختمان

آخرین جزییات آتش‌سوزی در انبار چسب در محدوده بازار تهران/صدور ۵ اخطار به مدیران ساختمان
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از وقوع آتش‌سوزی در یک انبار چسب در محدوده بازار تهران خبرداد.

سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا از آتش‌سوزی در انبار چسب در محدوده بازار تهران خبر داد و گفت: ساعت ۹ و ۳۷ دقیقه صبح امروز وقوع آتش‌سوزی در یک انبار هزار متری نا ایمن چسب و تینر در محدود بازار سیدولی در بازار تهران به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان چندین ایستگاه را به همراه تجهیزات و امکانات کامل به محل اعزام کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۸ ایستگاه آتش‌نشانی در محل حضور دارند، گفت: تانکرهای آب و عوامل شهرداری منطقه ۱۲ در محل حادثه حضور دارند و آتش نشانان در حال عملیات اطفای حریق هستند.

آماری از مصدوم یا فوتی در دست نیست

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی؛ یک ساختمان سه طبقه دچار حریق شد که شعه های آتش به ساختمان مجار هم سرایت کرده است. خوشبختانه تاکنون مصدوم یا فوتی در این حادثه گزارش نشده است.

صدور ۵ اخطار به مدیران ساختمان

ملکی با بیان اینکه مالکان این پاساژ به اخطارهای قبلی ما که این ساختمان ناایمن است توجه نکرده اند؛ گفت: سازمان آتش نشانی حداقل چهار تا پنج مرتبه به مسئولان این پاساژ اخطار داده بودیم اما متاسفانه از نحوه چیدمان وسایل در انبارها و کیفیت سیم کشی‌ها مشخص است که هیچ ترتیب اثری به اخطارهای آتش نشانی داده نشده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه