اخبار داغ

فروزنده در گفتگو با دانا:

دوم خردادی ها در آرزوی وحدت/ اصولگراها کارآمدی خود را نشان دادند

دوم خردادی ها در آرزوی وحدت/ اصولگراها کارآمدی خود را نشان دادند
یک فعالی سیاسی اصولگرا با اشاره به اینکه جریان اصولگرایی هم در اصول مبنا دارد و هم نوگرایی در روش دارد، گفت: اصولگراها کارآمدی خود را به مردم نشان داده است.

لطف الله فروزنده، فعال سیاسی اصولگرا در گفتگو با خبرنگار سیاسی راه دانا با اشاره به اینکه پیش بینی می شود که دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرشور و با مشارکت بالایی برگزار شود، گفت: انتخابات یک مسئله مهم و از مصادیق مردم سالاری دینی است که با مجاهدت امام راحل، شهدا و مردم به نتیجه رسیده است.

وی با اشاره به اینکه حضور در انتخابات هم دخالت در سرنوشت کشور است و هم مشارکت سیاسی به شمار می رود، عنوان کرد: حضور در انتخابات همواره آثار سیاسی قابل توجهی داشته است، به طوری که هر زمان مردم در انتخابات شرکت کردند بسیاری از توطئه های دشمنان خنثی شده است.

فروزنده با اشاره به اینکه رهبر انقلاب استراتژی مشارکت و رقابت سالم در انتخابات را مطرح کردند که باید سرلوحه امور در روند برگزاری انتخابات قرار گیرد، عنوان کرد: قانون جدید انتخابات فضای لازم برای بررسی صلاحیت ها را فراهم می کند ضمن اینکه به داوطلبان نیز  فرصت مناسب برای ثبت نام و طی کردن فرآیند بررسی صلاحیت ها را می دهد.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه هم تشکیل مجلس کارآمد را می خواهیم و هم مشارکت بالای مردم و داوطلبان، تصریح کرد: هرکس که شرایط لازم را دارد حتما در مرحله پیش ثبت نام اقدام به ثبت نام در انتخابات داشته باشد، چرا که قانون جدید به شورای نگهبان کمک می کند تا روند بررسی صلاحیت ها در زمان کافی طی شود.

وی با بیان اینکه مردم جایگاه مجلس قانون گذار را می دانند از همین رو در انتخابات پر شور شرکت خواهند داشت، عنوان کرد: سازوکارهای قانونی نشان داده که همواره انتخابات در کشور ما در سلامت برگزار شده و رقابت سیاسی خوبی رقم خورده است.

فروزنده با اشاره به اینکه در حال حاضر جریان اصولگرایی در حال فراهم کردن مقدمات ورود به فرآیند انتخابات است، گفت: وحدت به خوبی در جریان اصولگرایی جریان دارد، وحدتی که دوم خردادی ها آرزوی آن را دارند.

این فعالی سیاسی با اشاره به اینکه جریان اصولگرایی هم در اصول مبنا دارد و هم نوگرایی در روش دارد ادامه داد: جریان اصولگرایی امروز کارآمدی خود را به مردم نشان داده است، مردم عملکرد دولت آقای روحانی را فراموش نکردند و بدون شک آن را با دستاوردهای دولت آقای رئیسی مقایسه می کنند.

فروزنده با بیان اینکه در حال حاضر فضای سیاسی کشور به نفع جریان اصولگرایی است تاکید کرد: طیف های اصولگرا شورای ائتلاف را قبول دارند و همه تلاش می کنند خود را با این ائتلاف هماهنگ کنند ضمن اینکه کارآمدی این جریان سیاسی سرمایه ملی را نیز در کشور افزایش داده است، بدون شک انتخابات رقابتی با مشارکت بالایی را شاهد خواهیم بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه