اخبار داغ

سالک در گفتگو با دانا:

حمله به لایحه حجاب و عفاف برای ضربه زدن به مشارکت حداکثری است

حمله به لایحه حجاب و عفاف برای ضربه زدن به مشارکت حداکثری است
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: آنها که به لایحه حجاب و عفاف حمله می کنند قصد دارند در آستانه انتخابات به مشارکت حداکثری ضربه بزنند.

احمد سالک، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه در خصوص لایحه عفاف وحجاب با نمایندگان مجلس گفتگو و رایزنی انجام شده است، گفت: به نظر می رسد که شرطی کردن این قانون آسیب اصلی برای آن است و می تواند به اصل قانون حجاب ضربه بزند.

وی با اشاره به اینکه قانون باید صراحت داشته باشد، تصریح کرد: اینکه ابتدا عکس گرفته شود بعد جریمه به منزله شرطی کردن قانون است و این برای اصل قانون آسیب است.

سالک با اشاره به اینکه باید اولویت اجرای قانون حجاب، دستگاه های دولتی باشند، عنوان کرد: اگر بر رعایت عفاف و حجاب در دستگاه های دولتی نظارت دقیق صورت گیرد، تا ۵۰ درصد مشکلات کشور در این زمینه حل خواهد شد.

این عضو جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از برخی اظهارات درخصوص لایحه حجاب و عفاف، گفت: اینگونه اظهارات مصرف داخلی و استکباری دارد و اینکه بیش از همه اصلاح طلبان در این باره اظهارنظر می کنند نشان می دهد که اظهاراتشان برای خوراک جریان سیاسی خودشان است و قصد دارند در آستانه انتخابات گروهی را با خود همراه کرده و به مشارکت حداکثری ضربه بزنند.

وی با بیان اینکه اصلاح طلبان در آستانه انتخابات با اظهارنظرهای ضد لایحه حجاب و عفاف به دشمن چراغ سبز نشان می دهند، تاکید کرد: کشف حجاب ابزار منافقین و امپراتوری رسانه ای بی بی سی، من و تو و ایران اینترنشنال است.

سالک با اشاره به اینکه اینگونه مواضع ضد ملت است، گفت: ملت ایران ولایتمدار و خواستار عفاف و حجاب هستند، مدعیان مبارزه با حجاب از همه جا بریده هستند و برای باقی مانده در عرصه سیاسی چاره ای جز دستاویز قرار دادن موضوع حجاب و حمله به آن ندارند.

عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان با اشاره به اینکه در قرآن مقوله حجاب با سه مضمون مورد تاکید قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: مخالفت با حجاب حرام شرعی و سیاسی است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه