اخبار داغ

برگزاری نمایشگاه مجازی کتب تاریخ معاصر/ تخفیف 25 درصدی برای خرید

برگزاری نمایشگاه مجازی کتب تاریخ معاصر/ تخفیف 25 درصدی برای خرید
نشست خبری دومین نمایشگاه تخصصی کتب تاریخ معاصر امروز چهارشنبه با حضور دبیر اجرایی و اصحاب رسانه در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نشست خبری دومین نمایشگاه تخصصی کتب تاریخ معاصر امروز چهارشنبه با حضور دبیر اجرایی و اصحاب رسانه در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار شد.

در این نشست علاوه بر محمدحسین کریم پور به عنوان دبیر اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتب تاریخ معاصر، احمد عطایی مدیر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت و حجت الاسلام سعید فخرزاده دبیر گروه مهتاب حضور داشتند.

کریم پور دبیر اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتب تاریخ معاصر با ذکر این نکته که اولین دوره این نمایشگاه در سال ۹۸ برگزار شد، افزود: در اولین دوره ۱۷۰۰ عنوان کتاب تخصصی در حوزه تاریخ معاصر برا یخرید وجود داشت و امسال از بین نزدیک به ۱۷ هزار عنوان، با مشورت هایی که صورت گرفت، نزدیک به ۱۵۰۰ عنوان کتاب از ۳۸۰ ناشر مختلف در نمایشگاه حضور دارند تا علاقمندان به این حوزه بتوانند کتاب های مورد علاقه خود را خریداری کنند.

دبیر اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتب تاریخ معاصر در ادامه افزود: امسال از بازه زمانی ۲۸ مرداد تا ۸ شهریور ماه این نمایشگاه در فضای مجازی به آدرس CKetab.ir (سامانه خرید از کتابفروشی) برقرار است و مخاطبان می توانند با تخفیف ۲۵ درصدی از این نمایشگاه خرید کنند. کتاب های حاضر در این نمایشگاه اغلب در یک بازه زمانی ده سال اخیر انتخاب شده تا خیال برگزارکنندگان از موجودی این کتاب ها در انبار انتشاراتی ها راحت باشد.

کریم پور افزود: در کنار اجرای نمایشگاه، سلسله گفتگوها و نشست های تخصصی با موضوع تاریخ معاصر برگزار خواهد شد که تلاش شده اغلب این گفتگوها به صورت چالشی و با حضور کارشناسان مختلف از سلایق گوناگون انتخاب شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه