اخبار داغ

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران در گفتگو با دانا؛

59 خانواده تحت حمایت تهرانی صاحبخانه شدند

59 خانواده تحت حمایت تهرانی صاحبخانه شدند
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان از صاحبخانه شدن 59 خانواده تحت حمایت این نهاد در پنج ماهه امسال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید تیزهوش مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۶۰۵ خدمت عمرانی به خانواده های تحت حمایت ارائه شده است و برای ارائه این تعداد خدمات عمرانی در این مدت زمان ۱۱ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه هزینه‌های انجام‌ شده در بخش مسکن مددجویی از محل اعتبارات دولتی، کمک های خیّران و آورده مددجو و وام قرض‌الحسنه بوده است، بیان کرد: ۵۹ خانواده تحت حمایت در این مدت زمان خانه دار شده اند.

تیزهوش، بیان کرد: همچنین ۸۱ واحد مسکن روستایی در روستاهای اخترآباد و فیلستان برای خانواده های تحت حمایت در حال احداث است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان، تصریح کرد: پروژه ۳۵ واحدی این نهاد در شهر ری با مشارکت خیران، کلنگ زنی آن انجام شده که در مدت ۱۸ماه تکمیل و تحویل مددجویان خواهد شد.

وی همچنین به تعمیرات مسکن جامعه هدف، اشاره کرد و گفت: ۳۲۷ خانواده تحت حمایت در این مدت زمان از خدمت تعمیرات مسکن با هزینه ای به مبلغ ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برخوردار شده اند.

تیزهوش یادآور شد: پیرو تفاهم نامه با شرکت گاز، لوله کشی رایگان گاز برای ۱۳۸ خانواده تحت حمایت نیز در دست اقدام است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهنسی ساختمان،خاطرنشان کرد: در صورت حمایت و تأمین زمین از سوی نهادهای مربوطه و نیکوکاران می‌توانیم نسبت به تأمین مسکن خانواده‌های تحت حمایت با مشارکت سپاه سیدالشهداء (ع) و بنیاد مسکن اقدام کنیم.

خبرنگار: سمیرا خرقانی

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه