اخبار داغ

تحلیل سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از رقابتهای ۳ وزن نخست؛

درستکار: فرق طلا و نقره خیلی است/ فردا ۳ طلا به مردم هدیه می‌دهیم

درستکار: فرق طلا و نقره خیلی است/ فردا ۳ طلا به مردم هدیه می‌دهیم
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: سه کشتی گیری که فینالیست شدند، آماده کسب مدال طلا هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پایان روز نخست مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان که با صعود سه کشتی گیر یعنی امیرمحمد یزدانی، حسن یزدانی و امیرحسین زارع همراه بود، پژمان درستکار وضعیت آزادکاران ایرانی را تحلیل کرد.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: بچه‌ها کشتی‌های خوبی گرفتند. امیرمحمد و امیرحسین زارع دو کشتی گیری را بردند که به آن‌ها قبلا باخته بودند. یزدانی در جام دانکلوف به بلغارستان باخته بود و زارع هم سال قبل در جهانی به حریف ترکیه‌ای باخته بود، اما اینجا جبران کردند و فینالیست شدند. دیدید که با چه اقتداری برنده شدند و خدا را شکر بدن‌هایشان سرحال است. 

درستکار در خصوص زارع گفت: او با برنامه کشتی گرفت. تمام صحبت‌های داخل تمرین را اجرا کرد و پیروز میدان شد.

وی افزود: کار ما هنوز تمام نشده و بچه‌های ما شایستگی کسب مدال طلا را دارند. فرق طلا و نقره خیلی است. ما امروز ۲ سهمیه المپیک را گرفتیم و انشالله فردا با شروع ۴ وزن دوم هم بچه های موفق عمل کنند. عصر فردا هم منتظر باشید که کشتی گیران ما با کسب ۳ مدال طلا مردم را خوشحال کنند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد حذف اطری با شکست در مبارزه اول گفت: او مقداری اشتباه تاکتیکی داشت و بالاخره کشتی است. درآینده بیشتر در مورد آن صحبت می‌کنم.

وی در پایان گفت: در چهار وزن دوم امیدوارم که طوفانی‌تر شروع کنیم. ما وظیفه مان را انجام می دهیم و هدفمان خوشحال کردن مردم است. امیدوارم روسفید شویم.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه