اخبار داغ

وزیر اقتصاد:

دستگاه قضایی فورا به ادعای دریافت دستمزد هیات مولدسازی ورود کند

دستگاه قضایی فورا به ادعای دریافت دستمزد هیات مولدسازی ورود کند
وزیر اقتصاد گفت: از دستگاه قضایی انتظار داریم در ارتباط با ادعای نادرست مطرح شده مبنی بر دریافت دستمزد توسط هیات ۷نفره مولدسازی ورود کند و نتیجه بررسی خود را فورا به افکار عمومی اعلام نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وزیر امور اقتصادی و دارایی در توضیح ادعا‌هایی درباره حق الزحمه اعضای هیات مولدسازی ضمن تکذیب و خلاف واقع دانستن این ادعا گفت: مبلغ مورد اشاره در قانون طبق آیین نامه اجرایی موجود صرف پرداخت هزینه‌های مربوط به اجرای قانون مولدسازی شده و فهرست هزینه کرد آن طبق قانون هر 6 ماه افشا می‌شود و به هیچ عنوان پرداختی برای اعضای هیات مولد سازی در آن در نظر گرفته نشده است.

 سیداحسان خاندوزی تاکید کرد: از دستگاه قضایی انتظار داریم در ارتباط با ادعای نادرست مطرح شده مبنی بر دریافت دستمزد توسط هیات 7نفره مولدسازی ورود کند و نتیجه بررسی خود را فورا به افکار عمومی اعلام نماید.

وی با بیان اینکه این هیات نه دریافتی داشته و نه خواهد داشت تصریح کرد: این ادعا مصداق بارز خلاف‌گویی و اخلال در امنیت روانی جامعه است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه

نظرات
حاجی بابایی -> 1402/06/26
پاسخ

یکی از بهترین وزرا؛ بسیار کم حاشیه و بسیار پر تلاش. خدا قوت

کارشناس اقتصاد -> 1402/06/26
پاسخ

حقیقتا ما به یک ریاضت اقتصادی نیاز داریم. حضرت آقا هم همواره از اقتصاد مقاومتی فرمایش کردند و ما اگر برای چند سال پیاپی اقتصاد مقاومتی را طی طریق میکردیم الان به یک بالندگی در اقتصاد رسیده بودیم.

حسن -> 1402/06/26
پاسخ

نکته ایی که هست و متاسفانه دیده نمیشه اینه که آقای دکتر خاندوزی و همکارانش تونستند کنترل بنسبت مناسبی در آشفتگی اقتصاد داشته باشند. اینکه بعضی میگن هیچ فرقی نداشته بی انصافیه. شما در نظر بگیرید در دمای ۵۵درجه سانتیگراد قرار بگیرید، خوب مشخصا خیلی گرمه اگر ی کولر داشته باشید و این دما تا ۵ درجه کاهش پیدا کنه کولره وظیف خودش رو انجام داده ولی کماکان گرمه. این دما تا به زیر ۳۰ نرسه باز هم گرمه ولی زمان میخواد. مردم باید درک کنند که زمان لازمه تا اقتصاد التیام پیدا کنه.