اخبار داغ

صحبتهای نایب قهرمان المپیک پس از برنز دوضرب جهانی؛

داوودی: تمام زورم را زدم/ می خواهم در المپیک پاریس به دومین مدالم برسم

داوودی: تمام زورم را زدم/ می خواهم در المپیک پاریس به دومین مدالم برسم
وزنه‌بردار فوق‌سنگین ایران گفت: در رقابتهای وزنه برداری قهرمانی جهان تمام زورم را زدم.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی داوودی وزنه‌بردار فوق‌سنگین ایران پس از پایان مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان ۲۰۲۳ عربستان و کسب مدال برنز دو ضرب بیان کرد: شاید سخت‌ترین مسابقه در تاریخ وزنه‌برداری قهرمانی جهان بود. تمام تلاشم را کردم و تمام زورم را زدم. در حرکت یک مقدار جا ماندم. در دوضرب برنامه این بود به گونه‌ای جلو برویم که به مدال مجموع برسم و فاصله زیادی هم با مدال مجموع نداشتم اما باز هم خدا را شکر که دست خالی نماندم.

او در مورد حمله به وزنه ۲۵۵ کیلوگرم گفت: چیزی نمانده بود که وزنه ۲۵۵ کیلوگرم را بالا ببرم، اما بخت با من یار نبود. وزنه ۲۴۹ کیلوگرم را هم تا حالا در مسابقات نزده بودم. اگر می‌توانستم وزنه ۲۵۵ کیلوگرم را به درستی بالا ببرم، آن هم وزنه بسیار خوبی بود. در حرکت یک ضرب اگر وزنه اول نمی افتاد، می‌توانستم کیلوهایی بیشتری ثبت کنم ولی با این حال از عملکرد خودم راضی هستم.

داوودی در پایان با ابراز رضایت از عملکرد خود درباره برنامه های آتی اش بیان کرد: این رقابتها ادامه دارد و حریفانم قوی‌تر می‌شوند و من هم باید سعی کنم روی نقاط ضعفم کار کنم. تا الان خیلی روی خودم کار کرده‌ام و بهتر شده‌ام‌. فکر می کنم با این رکورد مجموع سهمیه من محکم‌تر شد و به المپیک نزدیک شده‌ام. امیدوارم بتوانم سهمیه المپیک خود را قطعی کنم و در المپیک پاریس هم به دومین مدالم برسم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه