اخبار داغ

بازیکن و رییس فدراسیون تنیس روی میز چه گفتند؟

علیقارداشی: با برد هنگ‌کنگ شانس مدال ما بیشتر می شود/ هدایی: هنگ‌کنگ در دفاع مشکل دارد

علیقارداشی: با برد هنگ‌کنگ شانس مدال ما بیشتر می شود/ هدایی: هنگ‌کنگ در دفاع مشکل دارد
تیم ملی تنیس روی میز ایران در نخستین بازی خود در رقابتهای تیمی بازیهای آسیایی هانگژو بحرین را شکست داد. در پایان این بازی بازیکنان و رئیس فدراسیون تنیس روی میز صحبت کردند. علیقارداشی: با برد برابر هنگ کنگ شانس ما برای مدال بیشتر می‌شود مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز و عضو هیات ژوری این مسابقات در هانگژو در خصوص نخستین پیروزی ملی پوشان کشورمان در برابر تیم بحرین اظهار داشت: برد قاطع 3برصفر برابر تیم بحرین داشتیم که البته بحرینی ها دارند در این رشته خوب کار می کنند و حتی در خلال مسابقات قهرمانی آسیا ابراز تمایل کردند از شرایط فنی ما استفاده کنند که خدا رو شکر موفق به شکست آنها شدیم. وی افزود: ساعت 6 به وقت محلی بازی حساسی برابر هنگ کنگ داریم در میز 7 سالن مسابقات و بچه ها بعد از مسابقه با بحرین در سالن ماندند و دارند تمرین می کنند تا این تیم را شکست دهند ما یک برد و یک باخت برابر هنگ گنگی ها داریم که در آن بازی که باختیم نیما آسیب دیده بود ولی امیدواریم این‌بار هم این تیم را ببریم. قارداشی در خصوص مصدومیت فعلی عالمیان گفت: امروز هم نیما کمی مصدومیت جزیی داشت ولی الان شرایطش خیلی بهتر است و امیدوارم در بازی حساس امروز مشکلی نباشد مخصوصا که هنگ گنگی ها یک بازیکن خوب دارند که قبلاً نوشاد او را برده بود ولی در کل بازی نفسگیر و سختی بعد از ظهر امروز داریم و امیدوارم بچه ها موفق از میدان خارج شوند. عضو هیات ژوری مسابقات تنیس روی میز بازیهای آسیایی هانگژو تصریح کرد،با برد برابر هنگ کنگ شانس ما برای کسب مدال بیشتر میشود بخصوص که بغیر از چین که تیم یکدستی دارد ما در گذشته برابر کشورهای آسیای شرقی و یا جنوب آسیا بازنده بودیم ولی الان شرایط فرق کرده و نتیجه بازی قابل پیش بینی نیست یعنی یا برد یا باخت است که شرایط مسابقات و قرعه هم در کسب نتایج مطلوب تاثیر دارد. هدایی: هنگ کنگ در دفاع مشکل دارد امیرحسین هدایی ملی پوش تنیس روی میز کشورمان پس از شکست نمایندگان بحرین در بخش تیمی گفت: در گروه ما بحرین، مغولستان و هنگ‌گنگ حضور دارند که بحرین را بردیم که بازی خوبی هم بود تا خودمان را برای بازی حساس بعد از ظهر برابر هنگ گنگ آماده کنیم. وی افزود: از 6 گروه 6 سرگروه به مرحله بعد مستقیم صعود کرده و امکان اینکه در بین 16 تا استراحت بخوریم خیلی زیاد است بخصوص که همواره ایران و هنگ‌گنگ رقیب سر سختی برای یکدیگر بودند ما یکبار آنها را برده و یکبار هم باختیم و امیدوارم امروز هم ببریم و مستقیم راهی دور بعد شویم. البته آنها ۳ تا بازیکن خوب دارند که رنک بسیار خوبی دارند و ۳ بازیکن خوب دیگر هم دارند که دائم آرنج خود را تغییر می دهند اما ما هم داریم تمرین می کنیم و اگر به امید خدا روز روز ما باشد، بتوانیم این تیم را شکست داده و به دور بعد راه یابیم. وی در خصوص نرفتن به دهکده و ماندن در سالن گفت: داریم یکسری تمرینات خاصی را انجام می دهیم به هر حال هنگ گنگی ها در دفاع هم ضعفهایی دارند و داریم بر روی ضعفها مرور می کنیم تا بتوانیم در زمین مسابقه انجام و برنده از میدان خارج شویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛تیم ملی تنیس روی میز ایران در نخستین بازی خود در رقابتهای تیمی بازیهای آسیایی هانگژو بحرین را شکست داد.

در پایان این بازی بازیکنان و رئیس فدراسیون تنیس روی میز صحبت کردند.

علیقارداشی: با برد برابر هنگ کنگ شانس ما برای مدال بیشتر می‌شود

مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز و عضو هیات ژوری این مسابقات در هانگژو در خصوص نخستین پیروزی ملی پوشان کشورمان در برابر تیم بحرین اظهار داشت: برد قاطع 3برصفر برابر تیم بحرین داشتیم که البته بحرینی ها دارند در این رشته خوب کار می کنند و حتی در خلال مسابقات قهرمانی آسیا ابراز تمایل کردند از شرایط فنی ما استفاده کنند که خدا رو شکر موفق به شکست آنها شدیم.

وی افزود: ساعت 6 به وقت محلی بازی حساسی برابر هنگ کنگ داریم در میز 7 سالن مسابقات و بچه ها بعد از مسابقه با بحرین در سالن ماندند و دارند تمرین می کنند تا این تیم را شکست دهند ما یک برد و یک باخت برابر هنگ گنگی ها داریم که در آن بازی که باختیم نیما آسیب دیده بود ولی امیدواریم این‌بار هم این تیم را ببریم.

قارداشی در خصوص مصدومیت فعلی عالمیان گفت: امروز هم نیما کمی مصدومیت جزیی داشت ولی الان شرایطش خیلی بهتر است و امیدوارم در بازی حساس امروز مشکلی نباشد مخصوصا که هنگ گنگی ها یک بازیکن خوب دارند که قبلاً نوشاد او را برده بود ولی در کل بازی نفسگیر و سختی بعد از ظهر امروز داریم و امیدوارم بچه ها موفق از میدان خارج شوند.

عضو هیات ژوری مسابقات تنیس روی میز بازیهای آسیایی هانگژو تصریح کرد،با برد برابر هنگ کنگ شانس ما برای کسب مدال بیشتر میشود بخصوص که بغیر از چین که تیم یکدستی دارد ما در گذشته برابر کشورهای آسیای شرقی و یا جنوب آسیا بازنده بودیم ولی الان شرایط فرق کرده و نتیجه بازی قابل پیش بینی نیست یعنی یا برد یا باخت است که شرایط مسابقات و قرعه هم در کسب نتایج مطلوب تاثیر دارد.

هدایی: هنگ کنگ در دفاع مشکل دارد

امیرحسین هدایی ملی پوش تنیس روی میز کشورمان پس از شکست نمایندگان بحرین در بخش تیمی گفت: در گروه ما بحرین، مغولستان و هنگ‌گنگ حضور دارند که بحرین را بردیم که بازی خوبی هم بود تا خودمان را برای بازی حساس بعد از ظهر برابر هنگ گنگ آماده کنیم.

وی افزود: از 6 گروه 6 سرگروه به مرحله بعد مستقیم صعود کرده و امکان اینکه در بین 16 تا استراحت بخوریم خیلی زیاد است بخصوص که همواره ایران و هنگ‌گنگ رقیب سر سختی برای یکدیگر بودند ما یکبار آنها را برده و یکبار هم باختیم و امیدوارم امروز هم ببریم و مستقیم راهی دور بعد شویم. البته آنها ۳ تا بازیکن خوب دارند که رنک بسیار خوبی دارند و ۳ بازیکن خوب دیگر هم دارند که دائم آرنج خود را تغییر می دهند اما ما هم داریم تمرین می کنیم و اگر به امید خدا روز روز ما باشد، بتوانیم این تیم را شکست داده و به دور بعد راه یابیم.

وی در خصوص نرفتن به دهکده و ماندن در سالن گفت: داریم یکسری تمرینات خاصی را انجام می دهیم به هر حال هنگ گنگی ها در دفاع هم ضعفهایی دارند و داریم بر روی ضعفها مرور می کنیم تا بتوانیم در زمین مسابقه انجام و برنده از میدان خارج شویم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه