اخبار داغ

اجرت ساخت تابلو ال ای دی چگونه محاسبه میشود؟ (1402)

اجرت ساخت تابلو ال ای دی چگونه محاسبه میشود؟ (1402)
نمایش متن‌های تبلیغاتی طولانی و انیمیشن‌های جذاب، چشم‌نوازی و دید عالی در پرنورترین و کم‌نورترین ساعات شبانه روز، کار 24 ساعته در کمترین میزان مصرف انرژی و ... همگی از دست تابلو ال ای دی برمی‌آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نمایش متن‌های تبلیغاتی طولانی و انیمیشن‌های جذاب، چشم‌نوازی و دید عالی در پرنورترین و کم‌نورترین ساعات شبانه روز، کار 24 ساعته در کمترین میزان مصرف انرژی و ... همگی از دست تابلو ال ای دی برمی‌آید. این تابلوها می‌توانند جهت نمایش محصولات و خدمات ارائه شده توسط مغازه، متون تبلیغاتی و ... در داخل و بیرون محیط کار قرار گیرند و مشتریان زیادی از حضور چنین مغازه‌ای باخبر سازند.

در ادامه این مقاله به طور کامل در این باره و دستمزد و اجرت ساخت تابلو ال ای دی صحبت خواهیم کرد.

دستمزد ساخت تابلو ال ای دی چگونه مشخص میشود؟

دستمزد ساخت تابلو ال ای دی با توجه به عوامل مختلفی از جمله اندازه تابلو سفارش داده شده، کیفیت مواد مورد استفاده، برند لامپ‌ها و تایمر مصرف شده در تابلو، نوع تابلو و منبع تغذیه آن محاسبه می‌گردد.

بهترین نوع ال ای دی برای تابلو ثابت چیست؟

آمار به دست آمده حاکی از آن است که بیش از 60% متخصصین تابلوسازی از ال ای دی های کلاهی در تابلوهای ثابت استفاده می‌نمایند و سایر آن‌ها، ال ای دی بیضی شکل را انتخاب می‌کنند ولی در نهایت، به اولویت افراد و این که کدام را بنا به سلیقه ترجیح دهند، بستگی خواهد داشت.

 

تابلو ال ای دی دست دوم بخریم یا نه؟

خرید تابلو ال ای دی دست دوم و یا هر تابلوی دیگری به صلاح نیست و ترجیحا اگر بیزینس‌تان اهمیت خاصی در ذهن شما دارد و می‌خواهید برند خود را به خوبی در ذهن مشتریان حک کنید، پیشنهاد می‌شود تابلویی را به طور شخصی سازی شده سفارش دهید تا طراحی و ساخته شود.

تابلو ال ای دی دست دوم ممکن است کیفیت روزهای اول خود را از دست داده باشد، لامپ‌های آن کارایی خوبی نداشته باشند، طول عمر تابلو احتمالا کم شده است و همه جوانب آن قطعا متناسب با چیزی که شما نیاز دارید، نخواهد بود.

 

مرکز اصلی ساخت تابلو ال ای دی در تهران کجاست؟

شرکت‌های مختلفی مانند رنگین رسانه و ... در تهران و سایر استان‌ها مشغول قبول سفارش و طراحی و ساخت تابلوهای ال ای دی هستند که با شناخت کسب و کارهای مختلف و داشتن دانش کافی در زمینه برندسازی، مناسب‌ترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهند تا با ترکیب آن‌ها با سلیقه شما، به بهترین انتخاب برسید.

 

طریقه نصب تابلو ال ای دی روی شیشه

تیم رنگین رسانه که یکی از گروه‌های تخصصی ساخت و اجرا تابلو ال ای دی روی شیشه و به طور ایستاده و ... هستند، علاوه بر ارائه خدمات نصب تابلوها، برای مشتری طریقه انجام آن را آموزش می‌دهند تا در مواقع نیاز، خود افراد بتوانند نصب این تابلو را انجام دهند.

نرم افزار محاسبه تعداد ال ای دی تابلو ثابت

ابزار ال ای دی یکی از نرم افزارهای کارآمد برای تابلوسازان و متخصصان الکترونیک است که به کمک آن می‌شود تعداد ال ای دی تابلو ثابت و هر مورد دیگری را محاسبه و اندازه‌گیری کنید.

این نرم افزار را می‌توانید در تلفن همراه خود دانلود و نصب نموده و از امکاناتی که در اختیارتان قرار می‌دهد، به خوبی استفاده کنید.

تابلو چلنیوم یا ال ای دی؟

کاربری این 2 تابلو با هم متفاوت است. از چلنیوم برای ساخت تابلوهای سردر فوق العاده شیک با کاربرد برندسازی استفاده میشود. در صورتی که تابلو ال ای دی برای جلب توجه و مباحث تبلیغاتی طراحی میشود.

در صورتی که به دنبال شکوه بالایی برای کسب و کار خود هستید، ترکیب تابلو چلنیوم با تابلوهای led میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه