اخبار داغ

گرایی به شانس مجدد راه یافت؛

کشتی قهرمانی جهان| حذف تلخ علی‌زاده و محمدی/ آب یخ روی پیکر مرد یخی!

کشتی قهرمانی جهان| حذف تلخ علی‌زاده و محمدی/ آب یخ روی پیکر مرد یخی!
هیچ‌کدام از نمایندگان ۳ وزن پایانی کشتی فرنگی کشورمان به نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا نکردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع‌رسانی دانا؛ مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۲۳ در صربستان امروز با پی‌گیری مبارزات ۳ وزن پایانی ادامه یافت و با پایان مسابقات مقدماتی، هیچ کدام از نمایندگان تیم ملی ایران به مرحله نیمه‌نهایی نرسیدند.

در وزن ۶۳ کیلوگرم ایمان محمدی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲ مغلوب گئورگی تیبیلوف دارنده مدال برنز اروپا و روسی الاصل از صربستان شد و با توجه به شکست وی، از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۶۷ کیلوگرم محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۳ ابرار آتابایف قهرمان آسیا از ازبکستان را مغلوب کرد و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۱ بر ۱۰ کیوتارو سوگابه از ژاپن را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. گرایی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب جعفراف از آذربایجان شد و پس از صعود رقیب‌اش به فینال، وی فردا در جدول شانس مجدد کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۸۷ کیلوگرم ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل الیاس پاگکالیدیس از یونان به پیروزی رسید. وی در دور بعد مقابل آرکادیوس کولینیچ دارنده مدال برنز جهان از لهستان با نتیجه ۴ بر ۴ به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۹ بر ۴ مغلوب نورسلطان تورسینوف از قزاقستان شد و از دور مسابقات کنار رفت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه