اخبار داغ

از هانگژو راهی برزیل می‌شویم؛

داورزنی: درباره کادر فنی تیم ملی والیبال بعد از انتخابی المپیک صحبت می‌کنم

داورزنی: درباره کادر فنی تیم ملی والیبال بعد از انتخابی المپیک صحبت می‌کنم
رئیس فدراسیون والیبال گفت: اجازه بدهید در این مقطع درباره موضوع کادر فنی صحبت نکنیم، چون راه سختی پیش‌ رو داریم.

به گزارش خبرنگار اعزامی شبکه اطلاع رسانی راه دانا از هانگ‌ژو؛ محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال کشورمان در پایان دیدار نیمه نهایی درباره پیروزی ایران برابر قطر گفت: بازی دیدار ماقبل فینال را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و حالا هم منتظریم تا دیدار چین و ژاپن برگزار و حریف‌مان برای دیدار فینال مشخص شود، البته پیش‌بینی می‌کنیم که چینی‌ها به فینال راه پیدا کنند.

وی در ادامه افزود: ما از سال 2010 تا امروز فینالیست بازی های آسیایی بوده ایم و در 2010 با هدایت زنده یاد حسین معدنی نایب قهرمان شدیم.در سال‌های 2014 و 2018 قهرمان شدیم و امیدواریم این دوره به سومین قهرمانی خود برسیم و هم به کاروان کمک و هم اعتبار والیبال ‌کشورمان را حفظ کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال درباره برنامه فشرده ملی پوشان پس از فینال فردا شب گفت: ما بلافاصله هانگژو را به مقصد شانگ‌های و سپس دبی و بعد هم کشور برزیل ترک می‌کنیم. تیم قطر هم همین شرایط را دارد. در برزیل باید به جهت کسب سهمیه المپیک تلاش کنیم.

وی درباره فینال فردا و شانس قهرمانی تیم ملی گفت: هدف ما مدال طلا است و امیدواریم ضمن اضافه کردن این افتخار به ویترین افتخارات والیبال ایران مردم کشورمان هم شاد کنیم.

داورزنی ضمن تمجید از میزبانی چینی ها در نوزدهمین دوره بازی های آسیایی عنوان کرد: چینی در دوره‌هایی که میزبانی مسابقات مختلف و یا بازی‌های آسیایی را برعهده داشته اند در بالاترین سطح این کار را انجام داده اند. فکر می‌کنم جدا از بحث میزبانی در مدیریت شهری هم بسیار موفق بوده اند. هانگژو در موضوع استفاده از خودروهای برقی و حتی موتورهای برقی در سطح بالایی قرار دارد و هوای تمیز اینجا ناشی از همین مو ضوع می شود و در کل نمره قبولی گرفتند.

رئیس فدراسیون والیبال درباره این مساله که آیا قهرمانی در هانگژو تضمینی برای کم شدن هجمه‌ها به کادر فنی تیم ملی خواهد بود؟ گفت: اجازه بدهید در این مقطع درباره موضوع کادر فنی صحبت نکنیم؛ چون راه سختی پیش‌ رو داریم. پرداختن به این مسئله در مقطع فعلی به صلاح فدراسیون و کادر فنی نیست. هم کادر فنی و هم بازیکنان تلاش می‌کنند تا شرایط بهتری حاکم شود. ما بعد از هانگژو مسابقات مهمی را داریم. قهرمانی در بازی‌های آسیایی اثری روی رنکینگ ما ندارد اما بازی به بازی در برزیل اثرگذار است، لذا بعد از بازی‌های انتخابی المپیک درباره تیم و این موضوعات صحبت می‌کنیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه