اخبار داغ

صحبتهای مدیرعامل باشگاه مهرسان درباره فصل پیش رو؛

رفیعیان: مهرسان در والیبال و بسکتبال زنان مدعی قهرمانی است/ بخشی مهمی از قراردادها را واریز کردیم

رفیعیان: مهرسان در والیبال و بسکتبال زنان مدعی  قهرمانی است/ بخشی مهمی از قراردادها را واریز کردیم
مدیرعامل باشگاه مهرسان گفت: باشگاه مهرسان در لیگ های برتر بسکتبال و والیبال زنان تیم داری خواهد کرد و به دنبال قهرمانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی باشگاه مهرسان، حسین رفیعیان مدیرعامل باشگاه مهرسان در خصوص وضعیت تیم های والیبال و بسکتبال زنان مهرسان برای حضور در لیگ برتر اظهار داشت: امسال باشگاه مهرسان در لیگ های برتر بسکتبال و والیبال تیم داری خواهد کرد و در هر دو رشته اولین تیمی بودیم که قرارداد بازیکنان خود را ثبت کردیم. هدف اصلی ما قهرمانی در دو رشته و بعد از آن موفقیت در آسیا است.

وی ادامه داد: در کنار جذب بهترین کادرفنی حرفه ایی توانستیم بازیکنان ملی پوش زیادی را به خدمت بگیریم. همچنین در هر دو رشته به خصوص در والیبال که برای نخستین بار در این رشته چنین اتفاقی رقم می خورد بازیکن خارجی با کیفیت جذب کردیم و این اتفاق بزرگی است.

رفیعیان اظهار داشت: یکی از اهداف مهم ما در این فصل پرداخت به موقع حق الزحمه بازیکنان بود که بعد از ثبت قرارداد بخشی از دستمزد را واریز کردیم و ما تا شروع  مسابقات 30 درصد قرارداد را پرداخت خواهیم کرد.

مالک باشگاه مهرسان گفت: برای هر دو تیم بهترین امکانات سخت افزاری را تدارک دیدیم و دوست داریم بتوانیم روزی با تیم های خوب دنیا رقابت کنیم.

وی در خصوص تیم والیبال بانوان مهرسان، گفت: سرمربی ما سرمربی تیم ملی است و سعی کردیم بهترین های این حوزه را در کنار خود جمع کنیم. در بسکتبال نیز آزاده زمان پور که سابقه هدایت تیم ملی را داشته جذب کردیم.

رفیعیان تاکید کرد: در بسکتبال اولین تیمی هستیم که کار خود را شروع کردیم و در هر دو رشته از روز سه شنبه تمرینات خود را آغاز خواهیم کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه