اخبار داغ

تحلیل نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک از نتایج دختران ایران در هانگژو؛

فرهادی‌زاد: اتفاقات قایقرانی، تکواندو و دوچرخه سواری از قبل مسجل بوده است

فرهادی‌زاد: اتفاقات قایقرانی، تکواندو و دوچرخه سواری از قبل مسجل بوده است
نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک گفت: اتفاقات قایقرانی، تکواندو و دوچرخه سواری پیش بینی هایی بوده که از قبل مسجل بوده است.

به گزارش خبرنگار اعزامی شبکه اطلاع رسانی راه دانا به هانگژو؛ مهین فرهادی‌زاد نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک در خصوص عملکرد زنان تا پایان روز دوم نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: از روز اول بازی‌ها با توجه به اینکه مسابقات دختران به خصوص در تکواندو، قایقرانی و دوچرخه بیشتر بود، عزیزان و دختران ما با نقش آفرینی خود بهترین نتایج را به دست آوردند و حتی بر اساس گفته خودشان می‌توانستند بهتر هم باشند. خوشحالیم که دختران شرایط خوبی را از روزهای ابتدایی ثبت کردند و این روند برای پسران هم آغاز شده و دختران و پسران ما می توانند در ادامه نتایج بهتری هم ثبت کنند.

وی در خصوص اینکه آیا پیش بینی این عملکرد را از زنان داشتید، گفت: پیش بینی ما بر اساس نتایج و برآورد فعالیت‌های ورزشی رییس فدراسیون و کادر فنی تیم‌های ملی بود و مرکز نظارت بر تیم های ملی بر اساس حضور آنها در مسابقات مختلف برآورد نتایج را داشتند که در جلسات فنی مورد بررسی و بحث قرار گرفت. آنچه اتفاق افتاده تا کنون در قایقرانی، تکواندو و دوچرخه سواری پیش بینی هایی بوده که از قبل مسجل بوده اما امیدوارم آنچه را که در آینده هم اتفاق می‌افتد بر اساس پیش بینی‌ها پیش برود. در ووشو، تکواندو و سایر رشته ها حتما انتظار داریم شرایط خوبی داشته باشند.

نایب رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص اینکه در روئینگ انتظار کسب مدال طلا و 3 مدال وجود داشت، بیان کرد: طی صحبتی که با مربی روئینگ داشتیم، عنوان شد شاید عجله آنها در ابتدای مسابقه و اینکه از ابتدا با چین همراهی کنند باعث این نتیجه شد. نگاه مربیان این است که انرژی آنها در ۱۰۰۰ متر اول کم شده و در مسافت پایانی نتوانستند حتی تیم دوم و سوم را بگیرند البته نگاه بچه ها این نیست. در واقع یک تحلیل نادرست در روند کار داشتند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه