اخبار داغ

واکنش سرمربی و ملی‌پوش ژیمناستیک از ناکامی امروز؛

خسرونژاد: بهترین نتیجه ژیمناستیک ایران را گرفتم/ خیرخواه: رتبه نمایندگان ایران فوق‌العاده است

خسرونژاد: بهترین نتیجه ژیمناستیک ایران را گرفتم/ خیرخواه: رتبه نمایندگان ایران فوق‌العاده است
ناکامی ژیمناستیک ایران در بازی‌های آسیایی، واکنش سرمربی و عضو تیم ملی را در پی داشت.

به گزارش خبرنگار اعزامی شبکه اطلاع رسانی دانا از هانگ‌ژو؛ تیم ملی ژیمناستیک کشورمان امروز با حضور دو نماینده در بازی‌های آسیایی نتوانست به جمع 3 نفر برتر راه پیدا کند و مدالی را برای کاروان ایران به ارمغان بیاورد.

خسرونژاد: بهترین نتیجه تاریخ ژیمناستیک ایران را کسب کردم

محمدرضا خسرونژاد ملی‌پوش ژیمناستیک ایران پس از پایان رقابت‌های فینال ۶ اسباب بازی‌های آسیایی اظهار داشت: مسابقات فینال بسیار سنگین و فشرده بود. یکی از جذاب‌ترین مسابقات بخش هنری همین رقابت‌ها است و خوشبختانه موفق شدم بهترین نتیجه تاریخ ژیمناستیک ایران را کسب کنم‌. پیش از این کسب رتبه هفتمی در فینال ۶ اسباب و قهرمان قهرمانان در ژیمناستیک ایران نداشتیم. انتظارم از خودم بیشتر بود، اما تمامی توان و انرژی خودم را گذاشتم تا یک نتیجه خوب کسب کنم. از کادر فنی که زحمت زیادی برای من کشید، تشکر می‌کنم.

خیرخواه: رتبه‌های نمایندگان ایران فوق‌العاده است

همچنین محمدرضا خیرخواه سرمربی تیم ملی ژیمناستیک در پایان رقابت‌های فینال ۶ اسباب اظهار داشت: برای نخستین بار ژیمناستیک ایران ۲ نماینده در فینال داشت و برای نخستین بار به مقام هفتم بازیهای آسیایی رسیدیم. ژیمناست‌ها نمایش بی‌نقصی داشتند و بسیار خوب کار کردند. ژیمناست‌های چین، کره، ژاپن جملگی قهرمان جهان بودند. با این وجود کسب مقام هفتمی و دهمی توسط ۲ نماینده ایران، نتیجه‌ای فوق العاده بود.

سرمربی تیم ملی ژیمناستیک درباره مسابقات باقی مانده بیان داشت: در مسابقه تک اسباب مهدی الفتی را داریم که اگر بتواند عملکرد خودش را ارائه دهد، قطعا بین ۳ نفر نخست خواهد بود. متاسفم که مهدی احمدکهنی دیگر ژیمناست ایران با لغزش کوچک از حضور در فینال بازماند، به ویژه اینکه وی نیز شانس مدال بود و اگر به فینال می‌رسید، قطعاً جزو ۳ نفر برتر بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه