اخبار داغ

روایت متفاوت سرمربی و عضو تیم تپانچه از ناکامی؛

نصراصفهانی: تیراندازها عملکرد خوبی داشتند/ رستمیان: در مجموع عملکرد خوبی داشتم!

نصراصفهانی: تیراندازها عملکرد خوبی داشتند/ رستمیان: در مجموع عملکرد خوبی داشتم!
سرمربی و عضو تیم ملی تیراندازی تپانچه پس از ناکامی در بازی‌های آسیایی، از عملکرد خود راضی بودند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع‌رسانی دانا از هانگ‌ژو؛ تیم تپانچه ایران هم در ادامه ناکامی‌های سایر تیم‌های اعزامی تیراندازی به بازی‌های آسیایی هانگ‌ژو، به موفقیتی دست نیافت.

رستمیان: در مجموع عملکرد خوبی داشتم!

هانیه رستمیان پس از پایان کارش در رقابت‌های تپانچه ۲۵ متر که بدون کسب مدال بود، اظهار داشت: در این رقابت‌ها عملکرد خوبی داشتم، مرحله مقدماتی را با رکورد خوبی به پایان رساندم و فینالیست شدم. در مرحله فینال هم رقابت سختی داشتم، همه حریفان اصلی من در جهان، آسیایی هستند که در این فینال حضور داشتند. در مسابقات قبلی تجربه فینالیست شدن با آنها را داشتم.

هانیه رستمیان با یادآوری اینکه با کسب عنوان ششم به کار خود پایان داد، گفت: از عملکرد خودم راضی هستم، البته می‌توانست با مدال همراه باشد اما تیراندازی شرایط خود را دارد. بعد از کسب سهمیه تا به امروز در تمام مسابقات فینالیست شدم، عملکرد خوبی در مجموع داشته‌ام اما شرایط تیراندازی ویژه است، هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و چه بسا نفر اول رنکینگ فینالیست نشود. این سختی تیراندازی را نشان می‌دهد به خصوص در فینال، رقابت به قدری نزدیک است که با چند دهم امتیاز حذف می‌شویم.

این ملی پوش تیراندازی با اشاره به اینکه فینال با حضور ۸ تیرانداز برگزار می‌شود، تاکید کرد: همین حضور در مرحله فینال ارزش مدال را دارد، از عملکرد خودم راضی هستم و تجربه‌ای هم که به دست آوردم، برایم خوب است.

رستمیان در مورد برنامه‌های پیش روی خود گفت: هنوز رقابت‌هایم در بازی‌های آسیایی تمام نشده است، یک ماه بعد از این بازی‌ها باید در رقابت‌های قهرمانی آسیا که انتخابی المپیک هم است، شرکت کنم. بعد از آن هم در فینال فینالیست‌ها شرکت می‌کنم که هر سال با حضور ۱۲ بازیکن برگزار می‌شود و من بر اساس رنکینگم در آن حضور دارم.

نصراصفهانی: تیراندازها عملکرد خوبی داشتند!

محسن نصراصفهانی درباره حضور هانیه رستمیان در فینال تپانچه ۲۵ متر بانوان در بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: رستمیان توانست به فینال رقابت‌ها راه پیدا کند و از دختران کشورمان که عملکرد خوبی داشتند، قدردانی می‌کنم. نیاز است در بخش ۲۵ متر بانوان، از فشنگ‌های بیشتری در تمرینات استفاده کنیم.

«بچه‌ها با وجود محدودیت‌ها عملکرد خوبی داشتند.»، وی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: رستمیان در دهم‌ها امتیاز از دست داد. در این ماده از ۱۰.۲ به بالا شامل امتیاز می‌شود و اکثر تیرهای او ۱۰.۱ بود. امیدوارم تیراندازان کشورمان با تلاش بیشتر، در مسابقات آتی عملکرد بهتری به نمایش بگذارند و بتوانند جایگاه ایران را به همه نشان دهند.

سرمربی تیم ملی تپانچه کشورمان در مورد مشکل سلاح زینب طوماری در مرحله مقدماتی گفت: طوماری عملکرد خوبی در تمرینات داشت، اما سلاح او در مسابقه با مشکل روبه‌رو شد. سلاح طوماری قدیمی است و نتوانستیم سلاح او را به‌روز کنیم. خطای سلاح طوماری فقط یک بار ممکن بود در مسابقه صورت بگیرد و مشکل فنی باعث شد که سه تیر او ثبت نشوند.

نصر اصفهانی در ادامه تصریح کرد: این مسئله به تحریم‌ها برمی‌گردد و متأسفانه شاهد عملکرد خوبی از طوماری نبودیم. امیدوارم در مسابقات آتی بتوانیم تجهیزات را به‌روزرسانی کنیم و شاهد این اتفاقات نباشیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه