اخبار داغ

رئیس سازمان توسعه تجارت؛

مشکل ترخیص کشنده های دست دوم حل شد

مشکل ترخیص کشنده های دست دوم حل شد
رئیس سازمان توسعه تجارت با اعلام اینکه با هماهنگی صورت گرفته با بانک مرکزی و گمرک ارز از محل صادرات غیر به کشنده های دست دوم تخصیص داده می شود، تصریح کرد: با همکاری گمرک در اسرع وقت این کشنده‌ها ترخیص می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی ضیغمی، رئیس سازمان توسعه تجارت در گفتگویی، با اشاره به اینکه از سال گذشته به دلیل جابجایی در بحث ثبت سفارش‌ها یک نارضایتی در بخش کشنده‌های دست دوم وارداتی به وجود آمده بود، گفت: یکسری از افراد قبض انبار داشتند اما ثبت سفارش نشده بودند که با مصوبه هیئت وزیران مورخ 25 مرداد دستور معاون اول رئیس جمهور و با هماهنگی و دستور وزیر صمت تمامی ثبت سفارشات طی مدت کوتاهی باز می شود.

وی افزود: تمامی افرادی که تا قبل از 25 مردادماه کامیون و کشنده وارد گمرکات کردند و قبض انبار دارند می توانند نسبت به ثبت سفارش کالایشان بدون نیاز به سقف و سابقه در اسرع وقت ثبت سفارش خود را انجام دهند.

رئیس سازمان توسعه تجارت با اعلام اینکه با هماهنگی صورت گرفته با بانک مرکزی و گمرک ارز از محل صادرات غیر به آنها تخصیص داده می شود، تصریح کرد:  با همکاری گمرک در اسرع وقت این کشنده‌ها ترخیص می شوند به نوعی با توجه به دستور معاون اول رئیس جمهور با اولویت و فوریت روند مشکل ترخیص این کالاها انجام خواهد شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه