اخبار داغ

ارزیابی معاون وزیر از کاروان ورزش ایران؛

پولادگر: والیبال کاری کرد کارستان/ ارزیابی ها ملاکی برای تصمیم گیری ها است

پولادگر: والیبال کاری کرد کارستان/ ارزیابی ها ملاکی برای تصمیم گیری ها است
معاون وزیر ورزش گفت: بعد از بازی ها فرصتی برای ارزیابی تک تک رشته ها خواهیم داشت و ارزیابی ها ملاکی برای تصمیم گیری ها است.

به گزارش خبرنگار اعزامی شبکه اطلاع رسانی راه دانا به هانگژو؛ محمد پولادگر معاون وزیر ورزش در حاشیه بازی های آسیایی در رابطه عملکرد کاروان اعزامی به این‌بازی ها تا پایان روز چهارم مطرح شد، اظهار داشت: بچه ها تمام تلاش خود را می کنند، البته ما منتظر مدال های زرین مان هستیم تا رتبه کشورمان را در جدول بالا بیاورد. والیبال کاری کرد کارستان؛ بردن چین در کشورشان اتفاق مهمی بود که ملی پوشان انجام دادند و خدا رو شکر دل ملت را شاد کردند.

معاون وزیر ورزش با بیان اینکه رشته های پرمدال در راه هستند، خاطرنشان کرد: امیدواریم ووشو فردا مدال های زرینی کسب کنند. تکواندو ورزشکاران بزرگی دارد و امیدوارم بدرخشند و کمکی برای کاروان باشند.

پولادگر در پاسخ به پرسش دیگری در رابطه با تیم فوتبال امید ‌و چالش این تیم با پرسپولیس مطرح شد نیز گفت: الان رئیس فدراسیون فوتبال اینجاست و با کادر فنی جلسه دارد. امیدوارم تدبیر کنند تا هم تیم امید با قدرت به دیدارهای خود در بازی های آسیایی ادامه دهد و پرسپولیس هم ضربه نبیند.

معاون وزارت ورزش در مورد اینکه آیا عملکرد رشته ها در هانگژو بعد از اتمام بازی ها ارزیابی می شود، گفت: حتما بعد از بازی ها فرصتی برای ارزیابی تک تک رشته ها خواهیم داشت. الان زمان خیلی مناسبی برای این صحبت در این مورد خاص نیست. همان‌طور که گفتم منتظر رشته هایی هستیم که مدال‌های زرین کسب کنند. قطعا ارزیابی ها ملاکی برای تصمیم گیری ها است. در تحلیل ها دستمایه تصمیمات خواهند بود.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه