اخبار داغ

سردار سلامی در تجلیل از خادمان جمعیت هلال احمر:

کار هلال احمر روشن کردن مشعل هدایت و امتداد دفاع مقدس است

کار هلال احمر روشن کردن مشعل هدایت و امتداد دفاع مقدس است
فرمانده کل سپاه گفت: کار هلال احمر روشن کردن مشعل هدایت و امتداد دفاع مقدس است. پانصد شهید هلال احمر نشان همین حرکت ارزنده شماست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از خادمان جمعیت هلال احمر در اربعین حسینی ضمن تبریک  میلاد حضرت محمد(ص) گفت: کار جمعیت هلال احمر یک کار با شکوه است و شکوه آن به علت ایمان و اعتقاد آنهاست.

سردار سلامی با بیان اینکه جنس کار هلال احمر یک تنفیض الهی است، اظهار داشت: کار جمعیت هلال احمر امداد، نجات، احیا و باز گردانندن نور امید به زندگی و روشن کردن چراغ شادی میان مردم، قرار گرفتن در نقش پناهگاه فریادرس لحظه های سخت، ایفا کردن نقش ملائک در کمک به انسان ها است و در دستگاه خداوند بشریت، نجات جان یک انسان نجات بشریت است.

وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر مملو است از فرشتگان نجات انسانها، فرقی هم نمیکند که مسلمان باشند یا غیر مسلمان، تصریح کرد: خداوند به واسطه خلقت انسان به خود آفرین گفته است (تبارک الله احسن الخالقین)، همه انسان ها در نظر درگاه الهی عزیز، صاحب کرامت و قابل احترام هستند.

فرمانده کل سپاه افزود: ما ۴۳ سال است که تجربه کردیم و لباس سربازی سپاه را پوشیده‌ایم. قلب‌ها مهم هستند. ما جنگ را با قلب‌های مستحکم، عشق به شهادت و حرکت برای جهاد پیروز شدیم.

سردار سلامی تاکید کرد: این ملت در همه لحظات سخت که تمام دنیای قدرتمند برای تسلیم او به میدان آمده بود؛ ایستاد. دشمن می‌خواست در برابر تولد یک انقلاب باشکوه و شکل گیری یک باور برای پیشرفت و برای اقتدار بایستد و دشمن آمده بود تا همه موفقیت‌ها و دستاوردها و باور ما ایرانیان به پیشرفت را از ما بگیرد. دشمن می‌خواست ایران را در جغرافیا کوچک و تجزیه کند اما مردانی مطمئن با گام‌هایی ثابت و استوار به برکت فرمایشات امام عظیم الشان در برابر دشمنان ایستادند و هرگز به آنان پشت نکردند.

وی با بیان اینکه جنگ را با شهدا پیروز شدیم، گفت: کار هلال احمر روشن کردن مشعل هدایت و امتداد دفاع مقدس است. پانصد شهید هلال احمر نشان همین حرکت ارزنده شماست.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اقدامات جهادی هلال احمر در تمام نقاط جهان، افزود: به عنوان یک سرباز و یک خادم ملت می‌گویم که اقدامات شما دل انگیز و شایسته تحسین است. میدان عمل نیروهای هلال احمر جهانی است. برای هلال احمر همه دوست هستند و او با همه صمیمی است و این یکی از زیباترین جلوه‌های عاطفه در بشریت است.

وی با عنوان این مطلب که اجر شما قطعاً با خدا است، گفت: بسیار کار مقدسی دارید به این ایثار و گذشت خود و به این روحیه جوانمردی خودتان افتخار کنید.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه اقدامات جمعیت هلال احمر فضیلت ابوالفضلی است، افزود: او که دست و جان خود را داد تا مشکی آب به کودکان برساند عنصر الهام بخش برای اقدامات داوطلبانه است. بهترین پاداش برای عمل کنندگان اجر خدایی است و شما بهترین اجر را با زیارت اباعبدالله گرفتید و با فضائل ابالفضلی پیوند برقرار کردید. بر شما این اقدامات داوطلبانه و خداپسندانه ماندگار باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه