اخبار داغ

رییس بسیج مستضعفین:

محو رژیم صهیونیست در گام دوم انقلاب به صورت مستمر ادامه دارد

محو رژیم صهیونیست در گام دوم انقلاب به صورت مستمر ادامه دارد
رییس بسیج مستضعفین گفت:محو رژیم صهیونیست در گام دوم انقلاب اسلامی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار غلامرضا سلیمانی پیش از ظهر پنج شنبه در اجلاسیه مجمع بسیجیان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: امروز شاهد جنایت‌های نظام سلطه با میدان‌داری اشغالگران صهیونیست هستیم.

وی با اذعان بر اینکه نسل کشی توسط این جنایتکاران در حال وقوع است تصریح کرد: لازم است طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مقاومت غزه و مظلومیت مردم فلسطین تبیین شود.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه تبیین مقاومت مردم غزه در داخل کشور از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: باید افکار عمومی به عمق این مسئله اشراف پیدا کنند.

وی ادامه داد: سابقه اشغالگری به ۷۵ سال گذشته بر نمی‌گردد بلکه دشمنی یهود به اسلام به دوران صدر اسلام بر می‌کردد.

سردار سلیمانی تشریح کرد: همیشه حملات و دشمنی‌های سخت به جهان اسلام از سوی غرب بوده است و از سوی شرق دشمنی صورت نگرفته و این نکته بسیار مهمی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: از زمانی که اسلام قدرت گرفت، باز این دشمنی‌ها با هدف نابودی مسلمانان ادامه پیدا کرد اما تا کنون موفق نبوده و نمی‌شوند.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه داستان دشمنی غرب با مسلمانان یک مسئله عمیقی است گفت: مقاومت مردم فلسطین در این ۷۵ سال یک مسئله دردناک و قابل تأمل است.

تمام هدف دشمن شکسته شدن مقاومت است

وی با تاکید بر اینکه تمام هدف دشمن شکسته شدن مقاومت است گفت: مقاومت یک فرهنگ و تفکر است.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه لازم است در رسانه‌ها صدای مظلومیت مردم غزه را به گوش مردم جهان برسانیم گفت: باید افکار عمومی را اطلاع رسانی و آگاهی بخشی کنیم.

وی با بیان اینکه در دنیا حمایت بزرگی از مردم مظلوم غزه صورت گرفته است گفت: در جهاد تبیین بخشی از وقت و تمرکز خود را باید به تبیین مسئله فلسطین بگذاریم.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه مسئله اصلی جهان اسلام فلسطین است گفت: محو رژیم صهیونیست در گام دوم انقلاب به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

رئیس بسیج مستضعفین در بخش دیگر از صحبت‌های خود به اجلاسیه مجمع بسیجیان اشاره کرد و گفت: مجمع بسیجیان استان چهارمحال و بختیاری قوی و انقلابی شکل گرفته است.

مجمع بسیجیان باید در راستای حل مشکلات مردم تشکیل شود

سردار سلیمانی اظهار کرد: مجمع بسیجیان باید در راستای احصاء مسائل، شناخت مشکلات و تدوین ظرفیت‌ها به ترتیب اولویت کار صورت گیرد.

وی تصریح کرد: باید درد دل مردم را بدانند، مشکلات آنها را شناسایی کنند و برای آن طرح قوی ارائه دهند، هیئت‌های اندیشه‌ورز همان نیروهای طراح هستند که باید از ظرفیت آنها استفاده کرد.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه حل مسائل باید به خواست و توسط مردم باشد گفت: ما در بسیج باید خدمتکار مردم باشیم، ما شأن خودمان را که همان خدمتگزاری و خادمی است بدانیم.

وی با بیان اینکه همه ظرفیت‌ها از آن مردم است گفت: مجمع بسیجیان باید بتوانند گره گشایی کنند و در این راستا طرح‌هایی را به صورت ملی دنبال کرده و به صورت نمونه آنها را ارائه دهند.

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: همه طرح‌ها شأن ملی دارند اما اولویت برای خود استان است و سازمان بسیج مستضعفین نیز هر کجا کمکی نیاز باشد حامی است.

وی در پایان گفت: در گام دوم انقلاب باید در راستای تحقق مردم سالاری اسلامی اهتمام ویژه ای داشت شما در این راه آرایش جهادی گرفته‌اید و این مشکلات ما را حل می‌کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه