شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:48 منتشر شده در مورخ: 1396/04/12 شناسه خبر: 1140355
فرمانده سپاه شهرستان دالاهو :

اجرای طرح های هجرت مصداق بارز محرومیت زدایی است

اجرای طرح های هجرت مصداق بارز محرومیت زدایی است
فرمانده سپاه شهرستان دالاهو در افتتاحیه طرح های هجرت که با حضور بسیجیان در حسینیه سپاه ناحیه دالاهو برگزار شد با اشاره به اقدامات سپاه در قالب طرح های هجرت این مجموعه اقدامات را مصداق بارز محرومیت زدایی دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کرند کرد، افتتاحیه طرح های هجرت با حضور بسیجیان در حسینیه سپاه ناحیه دالاهو برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان دالاهو با اشاره به اقدامات سپاه در قالب طرح های هجرت این مجموعه اقدامات را مصداق بارز محرومیت زدایی دانست.

سرهنگ کرمی در همین رابطه گفت: طرح های جهادی که در قالب طرح های هجرت آن ها را می شناسیم گوشه ی کوچکی از اقدامات سپاه در زمان صلح است. وی در ادامه با اشاره به سخنان سردار سرلشگر پاسدار جعفری در مورد هجمه ها به سپاه گفت: همانطور که دیدیم از سوی برخی بصورت ناجوانمردانه به سپاه حمله می شود و آنان با در اختیار داشتن ابزار رسانه اقدام به ایجاد جو مخربانه علیه سپاه می کنند اما به حمدالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در تمام زمان در خط ولایت و پیرو ولایت است.

وی ادامه داد: پروژه های عظیمی که قرارگاه سازندگی حضرت خاتم النبیا(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساخته از دو جهت ذهن هر مخاطبی را مشغول خود می کند اولین مورد این است که پروژه هایی که این قرارگاه صفر تا صد آنرا بصورت تکیه برتوان داخلی و تکنولوژی بومی می سازد می توان گفت بی نظیر است و این قرارگاه بدون استفاده از نیرو و تکنولوژی خارجی و فقط با تکیه بر نگاه داخلی ساخته می شود و مورد دوم اینکه هزینه ساخت تمام پروژه های این قرارگاه پایین تر از هزینه های موارد مشابه دیگر شرکت ها و... است که این را میتوان بهترین نشانه جهادی بودن قرارگاه سازندگی حضرت خاتم النبیا (ص) دانست.

سرهنگ کرمی در پایان سخنان خود با تشکر مجدد از بسیجیان و دانش آموزانی که در طرح های جهادی شرکت می کنند گفت : مطمئن باشید همین اقدام کوچک شما میتواند گام مهمی در عرصه سازندگی و خدمت به محرومین و محرومیت زدایی باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1140355
ارسال نظر
نظرات