شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1397/05/31 شناسه خبر: 1400867
دادستان کرج در جمع خبرنگاران:

7 درصد بازداشت شدگان تجمعات کرج زن بودند/ برای تخریب کنندگان در اغتشاشات پرونده قضایی تشکیل شد

7 درصد بازداشت شدگان تجمعات کرج زن بودند/ برای تخریب کنندگان در اغتشاشات پرونده قضایی تشکیل شد
دادستان کرج در جمع خبرنگاران: در تجمعات کرج مجموعاً هفت درصد از بازداشت شدگان را بانوان تشکیل می‌ دادند که اکثر آنان نیز آزاد شده ‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، دادستان کرج در جمع خبرنگاران کرج با اشاره به اینکه هر چه شفافیت در جامعه بیشتر شود فساد کمتر خواهد شد گفت: امروز رسانه ها باید در اطلاع رسانی اخبار، پیشگیری از التهاب و آبروی افراد را مورد توجه قرار دهند.

حاجی رضا شاکرمی روز سه شنبه به لزوم پاسخگویی مدیران در برابر انتقاد درست، صحیح و قانونمند رسانه‌ ها اشاره کرد و افزود: رسانه‌ ها باید بدون اغماض حرف خود را بزنند اما نباید موجب تخریب دیگران و یا تشویش اذهان عمومی شوند.

وی با اشاره به تجمعات اخیر در کرج اظهار داشت: در این تجمعات افرادی دستگیر شدند که با اکثر آنان با رأفت اسلامی برخورد شد و آزاد شدند.

شاکرمی تصریح کرد: برای افرادی که دست به تخریب زدند و در این اغتشاشات نقش داشتند پرونده قضایی تشکیل شد و در این راستا افراد دیگری نیز شناسایی شده ‌اند.

دادستان کرج در خاتمه خاطرنشان داشت: در این تجمعات مجموعاً هفت درصد از بازداشت شدگان را بانوان تشکیل می‌ دادند که اکثر آنان نیز آزاد شده ‌اند.
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1400867
ارسال نظر
نظرات