شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:01 منتشر شده در مورخ: 1398/08/25 شناسه خبر: 1547561
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ملایر:
هیچ کالایی افزایش قیمت نخواهد داشت/ تشدید نظارت ها بر بازار ملایر
رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان ملایر گفت: افزایش قیمت بنزین ارتباطی با سایر کالاها ندارد و در هیچ کالایی افزایش قیمت نخواهیم داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کامران زنگنه، رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان؛  با اشاره به افزایش قیمت بنزین و بحث‌های مطرح‌شده در رابطه با افزایش قیمت‌های سایر اجناس اظهار داشت: هیچ‌گونه افزایش قیمتی در بخش‌های مختلف نخواهیم داشت.

وی افزود: ما در هیچ کالایی افزایش قیمت نخواهیم داشت و بر اساس دستور مسئولین بخش‌های مختلف نباید افزایش قیمت داشته باشند.

رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان ملایر به برگزاری نشست با اتحادیه‌های مختلف صنفی اشاره کرد و گفت: روز گذشته با اتحادیه‌های مختلف  و اتاق اصناف جلسه‌ای برگزار شد.

وی افزود: در این نشست به همه اتحادیه‌های صنفی و اتاق اصناف عدم افزایش قیمت ابلاغ شد و همه با این امر موافق کرده و کسی تقاضایی برای افزایش قیمت نداشت.

زنگنه با اعلام خبر تشدید بازرسی‌ها در بخش‌های مختلف  تأکید کرد: بازرسی‌ها در رابطه با افزایش قیمت‌ها افزایش‌یافته و به‌شدت باکسانی که تخلفاتی داشته باشند برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1547561
ارسال نظر
نظرات