شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1398/10/13 شناسه خبر: 1560577
جهانگیر الماسی در گفتگو با صبح زاگرس:

سردار سلیمانی تجسم خون پاک همه شهیدان این سرزمین بود/پرچم مقاومت یک دقیقه بر زمین نمی ماند

سردار سلیمانی تجسم خون پاک همه شهیدان این سرزمین بود/پرچم مقاومت یک دقیقه بر زمین نمی ماند
بازیگر مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: این انسان های شریف تکثیر شدند و زنده اند ما سردار سلیمانی را زنده می دانیم برای اینکه دوستان و یارانی دارند شبیه خودشان و هرگز نخواهند گذاشت پرچم ایشان دقیقه ای روی زمین بماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: هیچ واژه ای، هیچ جمله ای و هیچ ابراز سخنی نمی تواند عظمت شخصیت،فروتنی، افتادگی و چگونگی علمداری ایشان را که همیشه در ساحت حضور در بارگاه حضرت ولی امر ساری و جاری بود،تبیین کند.

جهانگیر الماسی تصریح کرد:ایشان تجسم خون پاک همه شهیدان این سرزمین و این آب و خاک و این اعتقاد کهن از دیرباز تا امروز است.

وی گفت:سردار سلیمانی نمایشگر همه پاک ها، شریف ها و دوست داشتنی ها ،نمایده تمامیت بروز هویت الهی انسان است که جایشان خالی است اما باید بگویم ایشان توانست تکثیر شود.

الماسی افزود:ایشان توانست ثابت کند که این انقلاب برای مبارزه در راه راستی و درستی، عشق و مهربانی و انسانیت قائل به فرد نیست و توانست کسانی را با نوع زندگی خود تربیت کند مانند اکثر کسانی که طریق علوی او را رفتند، این انسان های شریف تکثیر شدند و زنده اند ما ایشان را زنده می دانیم برای اینکه دوستان و یارانی دارند شبیه خودشان و هرگز نخواهند گذاشت پرچم ایشان دقیقه ای روی زمین بماند.

این هنرمند مطرح سینما و تلویزیون در مورد مواضع صریح رهبر انقلاب در مقابله با آمریکا، تصریح کرد: در مورد شخصیت والای آن ساحت نظامی بایستی بزرگان راجع به ایشان صحبت کنند ؛هر کاری که سردار رشید مان انجام می داد، رفتاری متناسب با مکتب ما و باور الهی مان بود و هر اتفاقی در این حوزه بیفتد، اراده اراده الهی و هدف ولی امر است که باید رخ دهد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1560577
ارسال نظر
نظرات