اخبار داغ

مدال آور بازیهای پاراآسیایی:

ملت ایران اجازه نمی دهد اقتداری که از خون سپهبدها بدست آمده خدشه دار شود

ملت ایران اجازه نمی دهد اقتداری که از خون سپهبدها بدست آمده خدشه دار شود
مدال آور بازیهای پاراآسیایی گفت: ملت ایران با بصیرت خود هرگز به دشمن اجازه نخواهد تا این اقتداری که از خون سپهبدها بدست آمده خدشه دار کند.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عشرت کردستانی قهرمان پارالمپیک آسیایی در گفتگو با "راه آرمان" در رابطه با اقدام خصمانه آمریکا نسبت به شهادت مظلومانه سردار سرافراز اسلام "حاج قاسم سلیمانی" اظهار داشت: این عمل جنایتکارانه نشان می دهد که دشمنان اسلام و ایران چقدر خبیث و مورد ضعف قرار گرفته و رو به زوال هستند.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا, "راه آرمان",

وی گفت: امید که خون پاک سردار شوری را ایجاد کند که زمینه ساز نابودی اسرائیل و آمریکا شود.

,

دارنده مدال طلای بازی های پاراآسیایی، با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی به مشابه شهادت مالک اشتر بود، افزود: زمانی که خبر شهادت مالک اشتر را به حضرت علی (ع) رساندند بالای منبر رفت و فرمود : خدا مالک را جزای خیر دهد اگر کوه بود کوهی عظیم وبزرگ بود و اگر سنگ بود سنگی سخت بود شهادت سردار نیز همانند مالک تعبیر می شود.

,

کردستانی ادامه داد: حضرت علی (ع) فرمود: آگاه باشید به خدا سوگند مالک! شهادت تو جهانی را ویران و جهانی را شاد می سازد. آری مردم ایران هم دوستدار و عاشق اهل بیت (ع) هستندو از شهادت "سپبهد حاج قاسم سلیمانی "داغ دار و کسانی همچون اسرائیل غاصب و آمریکا و دشمنان اسلام از شنیدن آن خوشحال خواهند شد که این شادی زیاد دوام نخواهد آورد و بزودی این مکر و حیله نصیب خودشان خواهد شد و سپاه ما در مقابل این توطئه خاموش نخواهد بود.

,

وی تصریح کرد: آمریکا همیشه با خباثت ها و جنایت هایی که انجام داده باعث شده تا یک بیداری و شور مضاعفی در دل مردم ایران و مسلمانان جهان ایجاد کند .

,

این بانوی ورزشکار خاطرنشان کرد: این عمل خصمانه و آشکار آمریکا درسی بزرگی برای همه ما است و وظیفه تک تک ما را سخت تر می کند و اینکه دولتمردان ما که چشم امید به غرب و آمریکا بسته اند بدانند که آمریکا با به شهادت رساندن "سپبهد حاج قاسم سلیمانی" از هیچ عمل خصمانه ای فروگذر نخواهد بود.

,

کردستانی اذعان داشت: در حال حاضر همه قلب ها در سوگ سردار به شعله ای فروزان تبدیل شده که خانه ظلم را به آتش خواهد کشاند.

,

وی در ادامه بیان کرد: ناراحتی من برای حضرت آقا است که در این زمانه یکی از بهترین یاران خود را از دست داد .

,

دارنده مدال طلای بازی های پاراآسیایی گفت: این سردار رشید تا زمانی زنده بود تمام وقت و جان خود را صرف جنگ و جهاد با دشمن کرد و امید داریم که با رفتنش روح عزیزش محافظ اسلام و رهبر خواهد بود.

,

کردستانی در انتها با تاکیدبر اینکه ملت ما باید بصیر باشند و احساسی عمل نکنند، خاطرنشان کرد: ما در آستانه انتخابات هستیم پشت امت و رهبر باشیم و اقتدار کشور را حفظ کنیم و اجازه ندهیم دشمن با این عملیات های خصمانه و این بهانه ها، اقتداری که با خون سردارها بدست آورده ایم خدشه دار کند.

,

انتهای پیام/

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه