شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 00:18 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649193
از نیمه دوم تیمم بسیار راضی هستم

نامجومطلق: از همان نقطه ای که گفته بودم، گل خوردیم/ به شکست الاهلی خوشبینم

نامجومطلق: از همان نقطه ای که گفته بودم، گل خوردیم/ به شکست الاهلی خوشبینم
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با بازی نیمه دوم مقابل الشرطه خوشبین هستم که الاهلی را شکست دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید نامجومطلق در نشست خبری بعد از بازی با الشرطه عراق اظهار داشت: با توجه به اینکه مدتی است از کوران بازی‌ها دور هستیم و اینجا فقط تمرین کردیم، بازیکنان ما از شرایط بازی دور بودند و ما نیمه اول خوبی نداشتیم.

وی با اشاره به نیمه دوم افزود: می‌دانستیم الشرطه روی ضربات ایستگاهی برنامه دارد و ما برنامه های زیادی برای خنثی کردن این تاکتیک داشتیم اما درست از همان نقطه ای که به بازیکنان گفتیم گل خوردیم و نیمه اول را از دست دادیم.در نیمه دوم با تغییراتی که به وجود آوردیم فوتبال تک ضرب و خوبی به نمایش گذاشتیم و فرصت های خوبی ایجاد کردیم.

سرمربی استقلال با انتقاد از داوری تصریح کرد: به نظرم داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد و این حدس من است. من به بحث داوری ورود نمی کنم ولی حداقل یک پنالتی ما را نگرفت. آن پنالتی می توانست نتیجه بازی را تغییر بدهد. در مجموع از بازی نیمه دوم راضی ام و امیدوارم با برد الاهلی به دور بعد صعود کنیم.

وی در خصوص برنامه های استقلال برای بازی با الاهلی گفت: ما شناخت خوبی از این تیم به خاطر 2 بازی قبل که با الشرطه برگزار کردند به دست آوردیم. قطعا در آن بازی چاره ای جز بردن نداریم و تمام تفکر ما برای شکست دادن الاهلی خواهد بود. با بازی نیمه دوم مقابل الشرطه خوشبین هستم که الاهلی را شکست دهیم. ما به اینجا آمده ایم که در مراحل بعدی هم بازی کنیم. قطعا این انگیزه در بازیکنان ما وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه در کنفرانس قبل از بازی اعلام کرد از تیم و بازیکنان الشرطه شناخت دارد و این موضوع چقدر در دیدار برگشت تاثیر داشت، عنوان کرد: ما برنامه ریزی‌های لازم را انجام دادیم و می‌دانستیم این تیم روی کرنرها خیلی خطرناک است. حتی شرح وظایف هم دادیم و می‌دانستیم ممکن است از آن ناحیه ضربه بخوریم.

نامجو مطلق تاکید کرد: ما یک لیگ فرسایشی را پشت سر گذاشتیم و به همین دلیل برخی در استراحت بودند. یکسری از بچه‌های ما مشکل ویزا داشتند و علی کریمی 2 روز قبل از بازی به ما اضافه شد. با این مشکلات از تلاش بازیکنان راضی هستم چون آنها در شرایط بازی نبودند و فقط تمرین کردند. از نیمه دوم تیمم بسیار راضی هستم.

وی در خصوص سیستم خنک کننده در ورزشگاه به تیم استقلال برای عملکرد بهتر کمک کرد یا خیر گفت: من به کشور قطر تبریک می‌گویم که خود را مهیای جام جهانی کرده است. خود من 30 سل پیش در باشگاه السد بازی می کردم ولی فکر می کنم امکانات ورزشی قطر خیلی پیشرفت کرده و با امکانات خوب شرایط خوبی ایجاد کرده اند. با توجه به گرمای زیاد قطر این امکانات فوق العاده است و می‌تواند به فوتبالیست ها کمک کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1649193
ارسال نظر
نظرات