شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:26 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671882

لیگ برتر هندبال بانوان| آغاز دور برگشت در مشهد/ مدعیان قهرمانی به مصاف هم می روند

لیگ برتر هندبال بانوان| آغاز دور برگشت در مشهد/ مدعیان قهرمانی به مصاف هم می روند
دوره برگشت لیگ برتر هندبال بانوان از فردا در مشهد آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال زنان، از فردا (یکشنبه) به میزبانی تیم هندبال اشتادسازه و در شهر مشهد، دور برگشت خود را آغاز خواهد کرد. 

جایی که 8 تیم حاضر در این مسابقات در قالب دو گروه چهار تیمی باید به مصاف هم بروند.
رقابت‌های فردا در شرایطی برگزار خواهند شد که تیم‌های گروه A  امروز در سالن مهران مشهد، تست کرونا انجام دادند و پس از تایید منفی بودن جواب آزمایش می‌توانند فردا در تیم خود به میدان رفته و با حریف خود دیدار کنند. 
بر این اساس فردا و از ساعت 14 و 30 تیم پرسپولیس بهبهان که در رده سوم گروه خود قرار دارد، باید به مصاف تیم کربنات سدیم فیروز آباد برود. تیمی که در دور رفت رقابت‌های لیگ هندبال زنان موفق به کسب هیچ امتیازی نشده و در رده چهارم گروه A قرار گرفته. این رقابت برای تیم فیروزآباد از اهمیت ویژه‌ای برخودار است زیرا آنها در تلاش هستند تا بتوانند در آغاز دور برگشت به نخستین پیروزی خود دست پیدا کنند.
این در حالی است که تیم فیروز آباد هنوز به مشهد نرسیده و تا کنونی نامه ای به صورت رسمی و کتبی مبنی بر عدم حضور در این دور از رقابت ها از سوی باشگاه کربنات فیروز آباد به فدراسیون ارسال نشده است.
بر اساس اعلام الهام سلوکی نایب رئیس بانوان فدراسیون در صورتی نامه و مستنداتی مبنی بر علت عدم حضور تیم کربنات فیروز آباد در این دور از رقابت ها به خاطر وجود موارد مشکوک به کرونا به فدراسیون ارائه و توسط مراجع ذیصلاح تائید گردد، در کمیته انضباطی به آن رسیدگی و تصمیم گیری خواهیم کرد.
اما حساس‌ترین دیدار دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر زنان را دو تیم مدعی سپاهان و اشتادسازه مشهد برگزار خواهند کرد. دیداری که می‌توان آن را فینال زودرس این رقابت‌ها نامید. این مسابقه از ساعت 17 و 30 و در تالار هندبال مجموعه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.  هر دو تیم سپاهان و اشتادسازه که سودای قهرمانی به سر دارند، انگیزه زیادی برای پیروزی در این مسابقه خواهند داشت. اشتادسازه که مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌هاست می‌داند که عبور از سد تیم سپاهان اصفهان کار ساده ای نخواهد بود.
شاگردان نشمین شافعیان در تیم اشتاد سازه در دیدار دور رفت دو تیم، توانستند شاگردان فاطمه محمدخانی را با حساب 28 بر 26 شکست دهند. 
 
**برنامه دیدارهای رو نخست از دور برگشت لیگ برتر هندبال زنان به شرح زیر است:
 
گروه A:
کربنات فیروزآباد - پرسپولیس بهبهان، ساعت 14:30
سپاهان - اشتادسازه مشهد، ساعت 17:30
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1671882
ارسال نظر
نظرات