شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1399/12/10 شناسه خبر: 1712391
شهردار سرخس خبر داد؛

غرس ۴۵۰۰ اصله درخت در پویش «هر سرخسی یک درخت»

غرس ۴۵۰۰ اصله درخت در پویش «هر سرخسی یک درخت»
دانشی مقدم گفت: همزمان با روز درختکاری، چهار هزار و ۵۰۰ اصله درخت در پویش «هر سرخسی یک درخت» در سطح یان شهرغرس می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید دانشی مقدم، شهردار سرخس در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن روز درختکاری پویش «هر سرخسی یک درخت» در شهر سرخس راه‌اندازی می‌شود.

شهردار سرخس افزود: این پویش در راستای ترویج فرهنگ درختکاری و حفظ و نگهداری درختان در بین عموم مردم، توسعه فضای سبز شهری و فضای سبز اطراف شهر انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد:‌ از دیگر اهداف این پویش ایجاد کمربند فضای سبز در اطراف شهر، کنترل آلودگی‌های زیست محیطی، ارتقای کیفیت آب و هوا و تقویت روحیه مشارکت در اقشار مختلف مردم است، به همین منظور از عموم شهروندان محترم درخواست داریم تا در این امر خداپسندانه و فرهنگی و اقتصادی حضور فعال داشته باشند.

دانشی مقدم تصریح کرد: حدود ۱۵۰۰ اصله درخت در این پویش توسط شهرداری در روز درختکاری بین شهروندان سرخسی توزیع می‌شود و شهرداری نیز اقدام به کاشت حدود سه هزار اصله درخت می‌کند.

شهردار سرخس بیان کرد: آرامستان قدیم، سطح بلوارها و پارک بانوان نقاط هدف ما برای کاشت درختان در روز درختکاری و این پویش مردمی است.

وی در پایان گفت: در آستانه عید نوروز ۱۰۰۰ شاخه گل فصلی از تولیدات شهرداری نیز در سطح شهر سرخس کاشته می‌شود و اگر توان مالی اجازه بدهد، تعدادی دیگر خریداری می‌کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712391
ارسال نظر
نظرات