شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712656
رئیس صمت رشتخوار:

توزیع مرغ تنظیم بازار تا ۱۵ فروردین سال جدید در رشتخوار ادامه دارد

توزیع مرغ تنظیم بازار تا ۱۵ فروردین سال جدید در رشتخوار ادامه دارد
پورعباس گفت: با توجه به اجرای طرح تنظیم بازار در آستانه سال جدید، کار توزیع مرغ مورد نیاز مردم در واحد های توزیع مرغ در رشتخوار با قیمت مصوب ۲٠ هزار و ۴۰۰ تومان به صورت هم روزه تا نیمه اول سال جدید ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرتضی پورعباس رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رشتخوار در گفت‌وگو با صبح توس؛ گفت: کار توزیع مرغ تنظیم بازار تا ۱۵ فروردین ۱۴٠٠ در سطح واحدهای توزیع  مرغ شهرستان رشتخوار ادامه دارد.

رئیس اداره صمت رشتخوار، با اشاره به برنامه‌ریزی جهت توزیع مرغ موردنیاز مردم در ایام سال جدید، افزود: با توجه به اجرای طرح تنظیم بازار توزیع مرغ موردنیاز مردم  در رشتخوار باقیمت مصوب ۲٠ هزار و ۴۰۰ تومان برای هر کیلو به‌صورت هم روزه تا نیمه اول سال جدید ادامه خواهد داشت.

پور عباس همچنین از شهروندان خواست با توجه به بیماری منحوس کرونا از ایجاد صف و تهیه مرغ بیش از نیاز خود خودداری کنند، و در صورت عدم نیاز به خرید مرغ کار خرید را به‌روزهای آینده موکول کنند.

وی در ادامه با تأکید بر بازرسی کارشناسان این نهاد به‌صورت مستمر بر بازار آستانه سال جدید، یادآور شد: کلیه مرغداران باید مرغ زنده را به قیمت تنظیم بازار تحویل کشتارگاه‌ها نماید.

رئیس صمت رشتخوار همچنین با درخواست از همکاری همه‌جانبه مردم و صنوف در جهت مدیریت هرچه بهتر بازار در آستانه سال جدید، بیان داشت: همشهریان عزیز می‌توانند تخلفات صنفی اعم از گرانفزوشی، کم‌فروشی و ... را با ستاد خبری ۱۲۴ گزارش دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712656
ارسال نظر
نظرات