شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712724
رئیس مخابرات شهرستان خبر داد؛

نصب تجهیزات نوین ارتباطی در روستای نوق رشتخوار

نصب تجهیزات نوین ارتباطی در روستای نوق رشتخوار
محسن بدیع زادگان گفت: با توجه به افزایش استفاده از اینترنت و لزوم توسعه زیر ساخت‌های ارتباطی دستگاه DSLM در مرکز مخابرات روستای نوق رشتخوار جهت بهره‌مندی مردم این روستا نصب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن بدیع زادگان رئیس مخابرات شهرستان رشتخوار در گفت و کو با صبح توس گفت: با نصب تجهیزات نوین ارتباطی در روستای نوق رشتخوار زیرساخت های ارتباطی در این روستا با افزودن ۷۲ پورت از ۲۵۶ پورت به ۳۲۸ پورت افزایش پیدا کرد.

بدیع زادگان  با اشاره به درخواست ساکنین روستای نوق جهت  بهره گیری از اینترنت در روستاها و فراهم شدن شرایط حضور در کلاس های آنلاین و استفاده دانش آموزان و دانشجویان از این بستر، اظهار داشت: با توجه به افزایش استفاده از اینترنت و لزوم توسعه زیر ساخت های ارتباطی با پیگیری و درخواست مردم و تلاش کارشناسان فنی حوزه معاونت شبکه مخابرات رشتخوار دستگاه DSLM در مرکز مخابرات روستای نوق رشتخوار جهت بهره مندی مردم این روستا نصب شد.

وی در ادامه، بیان داشت: با توجه به مسئولیت اجتماعی شرکت مخابرات ایران حفظ کیفیت خدمات اینترنتی یکی از مهمترین وظایف این شرکت است و با نصب تجهیزات نوین ارتباطی ظرفیت ADSL روستای نوق از ۲۵۶ درگاه ( پورت ) به ۳۲۸ درگاه افزایش یافت.

روستای نوق یکی از روستاهای پرجمعیت شهرستان رشتخوار است که در منطقه کوهپیایه ای واقع شده است و حدود ۵۲۰ خانوار و ۱۹۲۰ نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712724
ارسال نظر
نظرات