شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1399/12/15 شناسه خبر: 1714101
مربیان نفت مسجدسلیمان و سایپا چه گفتند؟

صادقی: نرفتن پیروز به استقلال تصمیم خودش بود/ یزدی: فوتبال یک قانون نانوشته در نتیجه دارد

صادقی: نرفتن پیروز به استقلال تصمیم خودش بود/ یزدی: فوتبال یک قانون نانوشته در نتیجه دارد
مربیان دو تیم نفت مسجدسلیمان و سایپا در نشست مطبوعاتی پیش از بازی این هفته صحبت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم صادقی سرمربی سایپا در نشست خبری پیش از بازی سایپا مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: می دانیم چه بازی باید انجام بدهیم و چه بازی پیش رو داریم. شناخت خیلی خوبی از حریف داریم. با اینکه تغییر سرمربی داشتند با همان سیستم بازی می کنند با تغییرات جزیی، نتیجه بازی فردا به ما برای پیشرفت در جدول کمک می کند.

وی افزود: اولین هدفمان حفظ کیفیت فنی است و باید بتوانیم از موقعیت‌هایی که به دست می آوریم، استفاده کنیم. آن ها بازی بسته ای ارائه می دهند و خیلی خوب می دوند. کارمان سخت است اما این انگیزه را در تیم خودمان می بینم که بتوانیم نتیجه بگیریم. امیدوارم بتوانیم به آنچه می خواهیم برسیم.
 
صادقی در خصوص بازی مالکانه سایپا گفت: مقابل پرسپولیس هم بازی مالکانه‌ای داشتیم. در این زمینه مشغول کار هستیم. بیشتر بازیکنان خط جلوی ما جوان هستند. در تلاشیم که از موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببریم. توانستیم مقابل تیمی که 4 سال قهرمان شده، فوتبال با کیفیتی را ارائه بدهیم. در این زمینه پیشرفت کرده‌ایم. اگر یکی دو توپ ما تبدیل به گل بشود، در آینده شرایط بهتری خواهیم داشت و اعتماد به نفس بچه ها نیز بالاتر می‌رود.
 
سرمربی سایپا در مورد ماجرای پیروز قربانی و استقلال، عنوان کرد: مدیریت باشگاه استقلال از مدیرعامل ما درخواست داشت. مدیرعامل ما نیز در اختیار من گذاشت و گفت هر تصمیمی بگیری ما انجام می‌دهیم. با توجه به اینکه قربانی چندین سال در استقلال بازی کرده، احساس کردم رضایت دارد به آنجا برود و دوست نداشتم این فرصت را از او بگیرم.
 
وی افزود: ما هم اعلام کردیم مشکلی نیست و اگر خودش تمایل دارد، مانعی نداریم و می‌تواند به استقلال برود. خود پیروز بعد از چند ساعت فکر و مشاوره تصمیم گرفت دراینجا به کارش ادامه بدهد و ما هم استقبال کردیم. صادقانه کلیاتش این بود.
 
صادقی در مورد فعالیت سایپا در در نقل و انتقالات گفت: چند بازیکن را مدنظر داشتیم و مذاکراتی را انجام دادیم. دو بازیکن از ما جدا شدند و یک بازیکن را جذب کردیم. سعی می‌کنیم یکی دو بازیکن دیگر را با توجه به شرایط مالی باشگاه جذب کنیم. بعضی از بازیکنان با باشگاهشان قرارداد دارند و باید با آن باشگاه مذاکره کنیم. هر زمان که نهایی شود اعلام می‌کنیم. در این زمینه با با مدیریتمان کاملا هماهنگیم و تا اینجا هم از کارمان راضی هستیم.
 
سرمربی سایپا در مورد بازی فردا مقابل نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: بازی فردا با توجه به شرایط جدول برنده دارد و امیدوارم برنده بازی ما باشیم. حریف ما تیم خوبی است اما خیلی امیدواریم حداکثر امتیاز را در این بازی بگیریم.
 
 
*یزدی: فوتبال یک قانون نانوشته در نتیجه دارد
 
داریوش یزدی سرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: ما می‌دانیم که بازی سختی مقابل سایپا داریم. سایپا یکی از تیم‌های جوان و خوب لیگ است. جا دارد از همه کسانی که با بیماری کرونا دست و پنجره نرم می‌کنند تشکر کنم، به ویژه در خوزستان که وضعیت بدی دارد. ما برای فردا تیم کاملاً آماده‌ای هستیم و امیدواریم که برنامه‌هایی را که در این چند روز تمرین کردیم به نمایش بگذاریم و کیفیت خوبی داشته باشیم تا نیازهایی که روز بازی وجود دارد را پاسخ دهیم.
 
وی ادامه داد: در بازی گذشته ما یک اشتباه مهلک داوری داشتیم. وقتی ما تلویزیون را دیدیم و برنامه‌ها روی آن صحنه مانور دادند، افسوس خوردیم که چرا داور باید آن اشتباه را انجام دهد که به ضرر ما تمام شود. ما علی‌رغم اینکه می‌توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم، ولی این اتفاق برای ما رقم خورد. داوران ما همه باشرف و خوب هستند، ولی انتظار ما در نیم‌فصل دوم که مسابقات فشرده برگزار می‌شود، این است که وقتی همه تیم‌ها چه در بالای جدول و چه در پایین جدول خودشان را آماده رقابت می‌کنند، داوران هم باید حواس‌شان جمع باشد و انتظار ما هم همین است. ما تیمی جوان هستیم که تمرین می‌کنیم و کوچکترین لغزشی که از سوی داوران ایجاد می‌شود به تیم ما لطمه می‌زند. ما تیمی نیستیم که پشتوانه زیادی داشته باشیم و در این مدتی هم که در نفت حضور دارم، بیشتر به این موضوع واقف شدم. انتظار ما این است که این مسائل به گونه‌ای باشد که تیم‌ها لطمه نخورند و هر تیمی با توانایی خودش در مسابقات نتیجه بگیرند.
 
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره اینکه تیمش در پنج بازی گذشته به پیروزی نرسیده، گفت: فوتبال یک قانون نانوشته در نتیجه دارد و ما قبل از بازی نمی‌توانیم بگوییم که حتماً پیروز بازی هستیم. من قبل از بازی این قول را می‌توانم بدهم که تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. تمام بازیکنان و اعضای باشگاه هم‌قسم هستند که نتیجه خوبی بگیرند.
 
یزدی در مورد خط حمله ضعیف سایپا که در نیم‌فصل اول فقط 10 گل به ثمر رسانده‌ است، خاطر نشان کرد: نمی‌توانیم بگوییم با توجه به اینکه این تیم کم گل زده، در بازی با ما هم گل نمی‌زند. ما آمادگی این را داریم که با توجه به تاکتیک‌های حریفان‌مان بازی کنیم و راهکارهای مناسب را برای بخش حمله و دفاع خودمان داریم و در بازی فردا به نمایش می‌گذاریم.
 
وی راجع به فعالیت نفت مسجدسلیمان در فصل نقل‌وانتقالات گفت: یک نگرانی برای نفت مسجدسلیمان وجود دارد و آن هم اینکه پنجره نقل‌وانتقالات ما بسته است و تا امروز هم بسته مانده. مسئولان باشگاه‌ها قول‌هایی داده‌اند و امیدواریم که این قول‌ها عملی شود. من ایمان دارم، مدیرانی که هستند همه زحمت‌کش و صادق هستند و روی صداقت آنها حساب باز کردیم تا بتوانیم بازیکنانی را به تیم اضافه و مشکلات تیم را برطرف کنیم. اگر نگاه کنیم می‌بینیم که در تمام ایران درگیر مشکلات اقتصادی هستند و اگر روی فوتبال خاص شویم می‌بینیم که اکثر تیم‌ها مشکل مالی دارند، غیر از چند تیم محدود، ما هم مشکلات مالی داریم ولی می‌دانیم که مسئولان باشگاه هم در تلاش هستند که مشکلات برطرف شود و قول دادند که در هفته آینده بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند تا با فراغ بال بهتری مسابقات را برگزار کنیم.
 
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پایان اظهار داشت: یک موضوعی را درباره هواداران باید بگویم. همه می‌دانند که هواداران خیلی خوبی داریم که با قلب بزرگ‌شان تیم را حمایت می‌کنند. متأسفانه الان در شرایط کرونا ما از امتیاز  حضور هواداران در ورزشگاه‌ محروم هستیم، در بازی‌های قبل از کرونا همه شاهد بودند که هواداران به چه شکل حمایت می‌کردند. می‌خواهم این را بگویم که هواداران ما در حالی که حضور ندارند، ولی حضور قلبی آنها برای ما قوت قلب است و از همه آنها که حضور فیزیکی ندارند، ولی حضورشان باعث دلگرمی ماست، تشکر می‌کنم. امیدوارم که کرونا هرچه زودتر از کشور و دنیا برود و شرایط عادی داشته باشیم و از یکی از لذت‌های دنیا که حضور هواداران در ورزشگاه‌هاست، بهره ببریم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1714101
ارسال نظر
نظرات