شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:12 منتشر شده در مورخ: 1399/12/15 شناسه خبر: 1714181
سرمربیان تراکتور و نساجی چه گفتند؟

جلالی: شرایطمان حساس است اما امتیاز می خواهیم/ عبداللهی: بهترین بازیکنان ایران در تراکتور هستند

جلالی: شرایطمان حساس است اما امتیاز می خواهیم/ عبداللهی: بهترین بازیکنان ایران در تراکتور هستند
مربیان تراکتور و نساجی در کنفرانس پیش از بازی فردا برابر هم صحبت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید عبداللهی، مربی تیم فوتبال تراکتور پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی در خصوص این بازی اظهار داشت: قبل از هر چیز از هواداران و مسئولان باشگاه تراکتور به خاطر انتخاب و اعتماد به کادر فنی که در رأس آن آقای خطیبی قرار دارد، تشکر می‌کنم.

وی افزود: امیدوارم این اعتماد تداوم داشته باشد و ثبات به روح تراکتور بزرگ تزریق شود. فکر می‌کنم بعد از سال‌ها و مدت‌ها نیمکت تراکتور به یک مربی بومی سپرده‌شده و همه می‌دانند که رسول خطیبی چه تعصبی به تراکتور و تبریز دارد. امیدوارم خطیبی که فرزند آذربایجان است، با پشتوانه و حمایت مردم آذربایجان و باشگاه بتواند موفق شود.

مربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به شایستگی‌های این تیم گفت: در کنفرانس قبل هم اعلام کردم که به دنبال شعار دادن نیستیم، بلکه با کار و تلاش بی‌نهایت می‌خواهیم شایستگی‌هایمان را به اثبات برسانیم.

عبداللهی با اشاره به حضور بازیکنان بزرگ در تراکتور ادامه داد: بازیکنان تراکتور در همین مدت به خودباوری لازم رسیده و کادر فنی و آقای خطیبی به این بازیکنان ایمان کامل دارند. اگر بازیکنان تیم بزرگ تراکتور به کارشان فقط تلاش و فداکاری را اضافه کنند به ضرس قاطع می‌گویم که بهترین بازیکنان ایران در تراکتور هستند.

وی افزود: فقط حلقه گمشده این تیم می‌تواند تلاش و تلاش و تلاش باشد. بازیکنان باید با تمام وجود برای تیم بازی کنند و باید یاد بگیرند که با تمام وجود تلاش کنند. مطمئناً با تلاش بی‌نهایت موفقیت حاصل می‌شود.

مربی تیم فوتبال تراکتور در پایان گفت: موفقیت تنها با کار و تلاش به دست می‌آید. امیدوارم با زمان کمی که بین بازی‌ها است بتوانیم نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم و فردا قطعاً با تمام وجود برای برد تلاش می‌کنیم.

*جلالی: شرایطمان حساس است اما امتیاز می خواهیم

مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال نساجی پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتور در خصوص این دیدار اظهار داشت: این چیز مسلمی است که ما در شرایط سخت و بسیار حساسی هستیم. ولی به‌هیچ‌وجه اجازه نمی‌دهیم که این حساسیت، روی بازی ما تأثیر منفی داشته باشد.

وی افزود: ما شرایط را کاملاً درک کرده‌ایم و می‌دانیم که باید یک بازی خوب و قوی و امتیازآوری داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص دیدار فردا مقابل تراکتور گفت: بازی‌های تراکتور به خصوص آخرین بازی این تیم را به دقت چندین بار دیده‌ایم. فکر می‌کنم همه چیز آماده است، به خاطر این که در ابعاد مختلف در حال جلو رفتن و پیشرفت هستیم، فکر می‌کنم به امید خدا می‌توانیم بازی خوب و امتیازآوری داشته باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1714181
ارسال نظر
نظرات