شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:13 منتشر شده در مورخ: 1399/12/15 شناسه خبر: 1714182
سرمربیان سپاهان و آلومینیوم چه گفتند؟

نویدکیا: آلومینیوم تنها تیمی بوده که پرسپولیس را شکست داده/عبدی: جاه‌طلبی‌ آلومینیوم ادامه خواهد داشت

نویدکیا: آلومینیوم تنها تیمی بوده که پرسپولیس را شکست داده/عبدی: جاه‌طلبی‌ آلومینیوم ادامه خواهد داشت
مربیان سپاهان و آلومینیوم در کنفرانس پیش از بازی فردا برابر هم صحبت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محرم نویدکیا سرمربی سپاهان پیش از بازی تیمش مقابل آلومینیوم اظهار داشت: بازی فردا، قطعاً بازی خیلی سختی است، چون آلومینیوم در اصفهان هم روز سختی برای ما رقم زد و برای شکست دادن این تیم خیلی تلاش کردیم. این تیم تنها تیمی است که توانسته صدرنشین لیگ را شکست دهد و نشان داده که می‌تواند قابلیت‌های بالایی داشته باشد. آلومینیوم تیم پنجم جدول است و تیم‌های پرسپولیس و تراکتور را بیرون از خانه شکست داده. این تیم در بازی‌های اوایل فصل نتایجی را واگذار کرده و این نشان می‌دهد روند روبه رشدی را طی می‌کند.

وی اضافه کرد: ما می‌دانیم اگر می‌خواهیم از بازی فردا امتیاز بگیریم باید خیلی تلاش کرده و با تمرکز بالایی کار کنیم. اگر اشتباه کنیم قطعاً تاوان سنگینی را پس خواهیم داد. امیدوارم بتوانیم در بازی فردا خوب کار کنیم و از این تیم امتیاز بگیریم.

وی درباره غایبان تیمش در این بازی اشاره کرد: سروش رفیعی و کی‌روش استنلی را به دلیل محرومیت سه اخطاره و چهار اخطاره در اختیار نداریم. رسول نویدکیا را هم خیلی وقت است که به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. شایان مصلح نیز به دلیل مصدومیت در بازی فردا حضور نخواهد داشت.

سرمربی سپاهان درباره وضعیت تیمش تصریح کرد: ما روندمان را ادامه می‌دهیم. در اوایل فصل کارمان خیلی سخت بود، ولی روز به روز وضعیت‌مان بهتر شده است. در فوتبال امروز ما بازی راحت و آسان نداریم و همه بازی‌ها سخت هستند. اینکه یک تیمی شرایط خوبی دارد در دنیای امروز رد شده است. هر تیمی که با تمرکز بالا نباشد، ممکن است بازی را از دست بدهد. ما راه‌مان را ادامه می‌دهیم و امیدوارم فردا با تمرکز بالا بازی کنیم.

*عبدی: جاه‌طلبی‌ آلومینیوم ادامه خواهد داشت

حسین عبدی مربی آلومینیوم در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: جا دارد از هواداران‌مان تشکر کنم که امروز برای ما سنگ تمام گذاشتند و سر تمرین تیم آمدند. از بازیکنان باغیرت‌مان تشکر می‌کنم که بدون هیچ کمبودی کنار کادر فنی کار کردند و با وجود پیشنهاداتی که داشتند، همراه ما ماندند.

وی افزود: سپاهان یکی از تیم‌های خوب ایران است. این تیم چندین بار قهرمان ایران شده و الان در رده دوم جدول لیگ است. سپاهان قطعاً جزو سه تیم برتر ایران است. بدون شک بازی سنگینی خواهد بود، ولی با شناختی که از تیم‌مان داریم حتماً بازی خوبی انجام خواهیم داد. می‌دانیم حریف‌مان بهترین خط حمله لیگ را دارد و با آنالیزی که انجام دادیم سعی می‌کنیم نقاط قوت این تیم را کنترل و از نقاط ضعف آن استفاده کنیم. باز هم می‌گویم باید توقع‌مان را از آلومینیوم منطقی کنیم، ولی تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را مانند نیم‌فصل اول کسب کنیم. تیم ما در نیم‌فصل اول نشان داد بلندپرواز است و جاه‌طلبی بازیکنان ادامه خواهد داشت. سعی می‌کنیم جایگاه‌مان را حفظ کنیم و آن را ارتقا بدهیم.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم توضیح داد: یادمان باشد که ما در نیم‌فصل اول از 4 بازی اول فقط 2 امتیاز به دست آوردیم و رفته رفته بهتر شدیم. در بازی قبل هم یک امتیاز توانستیم از نساجی بگیریم. فردا نیز سعی می‌کنیم برای سه امتیاز بازی کنیم. بازی‌های لیگ برتر مانند یک شطرنج است و برخی اتفاقات در زمین بازی رقم می‌خورد. ما برای لحظه لحظه بازی برنامه داریم و امیدواریم از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم. متأسفانه فاصله دو بازی ما کم بود و باعث شد خیلی کم تمرین کنیم، ولی خدا را شکر از لحاظ روحی بازیکنان در شرایط خوبی هستند. بازیکنان ما نشان دادند، بازیکنان روزهای بزرگ هستند و مقابل تیم‌های بزرگ همت خودشان را نشان می‌دهند.

عبدی در مورد محرومان و مصدومان تیمش نیز گفت: محروم نداریم و فقط ربیع‌خواه مصدوم است که ان‌شاءالله خیلی زود او را هم در زمین بازی ببینیم.

وی در واکنش به پرسشی درباره تقویت تیم آلومینیوم و نقل‌و‌انتقالات این تیم در نیم‌فصل یادآور شد: ما احتیاج داریم که بازیکن جدید به ترکیب‌مان اضافه کنیم. ان‌شاءالله بعد از بازی با سپاهان بتوانیم به جمع‌بندی برسیم و در نقاطی که نیاز به تقویت داریم،‌ بازیکن جدید به تیم اضافه کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1714182
ارسال نظر
نظرات