شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:04 منتشر شده در مورخ: 1399/12/15 شناسه خبر: 1714187

لیگ برتر والیبال| فولاد سیرجان شهرداری ارومیه در یک قدمی فینال/ قائمی مصدوم شد

لیگ برتر والیبال| فولاد سیرجان شهرداری ارومیه در یک قدمی فینال/ قائمی مصدوم شد
فولاد سیرجان شهرداری ارومیه در یک قدمی فینال لیگ برتر والیبال قرار گرفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز (جمعه) با برگزاری دو دیدار در سالن فدراسیون والیبال پیگیری شد.

مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال با پیروزی سه بر صفر فولاد سیرجان مقابل سپاهان آغاز شد. شاگردان محمدرضا تندروان در اولین بازی خود در مرحله نیمه‌نهایی درحالی میهمان سپاهان بودند که موفق شدند در سه ست متوالی با ثبت امتیازهای 25 بر 20 در ست‌های اول و دوم و کسب امتیاز 28 بر 26 در ست سوم، پیروز میدان باشند.

در این بازی تیم سپاهان در مجموع 66 پوئن شامل 36 امتیاز حمله، 7 امتیاز دفاع، 1 امتیاز سرویس و 22 امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. در طرف مقابل تیم فولاد سیرجان هم 78 پوئن شامل 46 امتیاز حمله، 6 امتیاز دفاع، 5 امتیاز سرویس و 21 امتیاز از اشتباهات بازیکنان سپاهان کسب کرد.

صابر کاظمی بازیکن تیم فولاد سیرجان با کسب 23 پوئن، امتیازآورترین بازیکن این مسابقه شد و کیاوش حیدری هم با کسب 12 پوئن، بهترین بازیکن تیم سپاهان بود.

در مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال نیز تیم فولاد سیرجان در هفته‌های یازدهم و بیست‌وهشتم با نتایج سه بر صفر و سه بر یک، نماینده اصفهان را شکست داد و برد امروز، سومین پیروزی سیرجانی‌ها در سال 99 مقابل سپاهان محسوب می‌شود.

دیدار دو تیم در مدت زمان یک ساعت و 40 انجام شد. در ست سوم بازی سهند اله‌وردیان بازیکن شماره 9 سپاهان و رحمان داودی بازیکن شماره 11 سیرجان کارت زرد دریافت کردند.

محمدرضا درفش کاویان و مرتضی حسن‌علایی به عنوان داور اول و دوم قضاوت بازی را برعهده داشتند. محسن ترابی و مسعود قاری هم تیم نظارت داوری و فنی باز را تشکیل دادند.

تیم شهرداری ارومیه با شکست لبنیات هراز در نخستین مسابقه مرحله نیمه‌نهایی، تنها یک گام دیگر تا حضور در دیدار نهایی لیگ برتر مردان سال 99 فاصله دارد.

در دومین مسابقه تیم‌های شهرداری ارومیه و لبنیات هراز به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان پیمان اکبری به سختی و سه بر دو نماینده آمل را شکست دادند.

تیم شهرداری ارومیه در ست‌های اول و دوم با امتیازهای 29 بر 27 و 30 بر 28 به پیروزی رسید، اما در ست‌های سوم و چهارم با امتیازهای 25 بر 21 و 25 بر 19 مغلوب لبنیات هراز آمل شد تا رقابت دو تیم به ست حساس پنجم کشیده شود.

در میانه ست پنجم فرهاد قائمی بازیکن هراز مصدوم شد و کار شاگردان بهروز عطایی با مشکل روبرو شد و در نهایت این ست 15 بر 12 به سود شهرداری ارومیه پایان یافت تا نماینده ارومیه سه بر دو فاتح دیدار دور رفت شود.

در این بازی تیم شهرداری ارومیه در مجموع 114 پوئن شامل 79 امتیاز حمله، 13 امتیاز دفاع، 3 امتیاز سرویس و 19 امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. در طرف مقابل تیم لبنیات هراز هم 117 پوئن شامل 71 امتیاز حمله، 16 امتیاز دفاع، 3 امتیاز سرویس و 27 امتیاز از اشتباهات بازیکنان شهرداری ارومیه کسب کرد.

میثم صالحی بازیکن تیم شهرداری ارومیه با کسب 34 پوئن، امتیازآورترین بازیکن این مسابقه شد و شهروز همایونفرمنش هم با کسب 29 پوئن، بهترین بازیکن تیم لبنیات هراز آمل بود.

دیدار دو تیم در مدت زمان دو ساعت و 57 دقیقه انجام شد. ست چهارم این مسابقه سه کارت زرد داشت که تیم شهرداری ارومیه به دلیل تاخیر، شاهین مظلوم بازیکن هراز و مرتضی شریفی بازیکن ارومیه دریافت کنندگان این کارت‌ها بودند.

کیوان عابدزاده و علیرضا قریب به عنوان داور اول و دوم قضاوت بازی را برعهده داشتند. امیر صداقت و خیلی یگانه‌مجد هم تیم نظارت داوری و فنی این مسابقه را تشکیل دادند.

تیم شهرداری ارومیه در دو دیدار رفت و برگشت مرحله مقدماتی (هفته‌های یازدهم و بیست‌وهشتم)، نیز موفق به شکست سه بر صفر لبنیات هراز شده بود.

دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر مردان روز یکشنبه 17 اسفندماه با دو دیدار پیگیری خواهد شد و در صورتی که تیم‌های فولاد سیرجان و شهرداری ارومیه موفق به شکست حریفان خود شوند، به دیدار نهایی راه خواهند یافت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1714187
ارسال نظر
نظرات