شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:31 منتشر شده در مورخ: 1399/12/26 شناسه خبر: 1717583
در آستانه سال جدید نسیم مواسات و همدلی در تربت حیدریه وزیدن گرفت؛

توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه

توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه
در آستانه سال جدید و در پنحمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه ۲۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۵ میلیارد ریال با مشارکت بسیج سازندگی، ستاد اجرایی فرمان امام راحل و خیرین در شهرستان تربت حیدریه توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه صبح امروز در آئین توزیع این بسته های معیشتی اظهار داشت: به رغم آسیب های اقتصادی کرونا در ایران، اتفاق درخشانی در کشور رقم خورد که عطر اسلام و مواسات و همدلی اسلامی را سامان داد، چرا که ایران همدل سرمایه اجتماعی عظیمی است..

سرهنگ پاسدار احمد ناصری موحد تصریح کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه، نخستین مرحله این رزمایش در ماه مبارک رمضان سال گذشته توسط قرارگاه محرومیت زدایی و بسیج سازندگی با توزیع بیش از ۲۰۰۰ بسته غذایی هر کدام به ارزش تقریبی ۵ میلیون ریال بین نیازمندان و خانواده های متضرر از کرونا نیز توزیع شد.

وی با بیان اینکه تا پیش از آغاز رزمایش کمک مومنانه پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج از اواسط نیمه ماه شعبان پارسال در کنار خیرین، گروههای جهادی، هیئتی، طلاب، نهادها و سایر ارگانها، مشغول به اجرای این کارخداپسندانه هستند، افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۴۰ هزار بسته غذایی توسط این گروهها و نهادها بین اقشار آسیب پذیر توزیع شده است.

در ادامه این آئین فرماندار تربت حیدریه گفت: این کار ارزشمند پس از فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در سراسر کشور بعنوان رزمایش مومنانه در حال انجام است که به بسیاری از محرومین و نیازمندان متضرر از کرونا کمک شایانی شد.
حسین شرافتی راد بیان کرد:
امروز شاهد منش و راه ائمه اطهار علیه السلام هستیم و این اقدام خداپسندانه از صدر اسلام بوده و امروز هم تبلور آن در انقلاب اسلامی در شرایط خاص کرونا بعنوان رزمایش کمک مومنانه در سطح جامعه تبیین شده و این اتفاق در حال تکرار است.

وی افزود: هر چقدر بتوانیم لبخند شادی را بر لبان مستمندان و نیازمندان جاری کنیم ماندگار خواهد بود و آنچه که برای خیرین هم می ماند همین اقدامات خداپسندانه است‌.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717583
ارسال نظر
نظرات