شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:59 منتشر شده در مورخ: 1399/12/26 شناسه خبر: 1717605
نماینده بجنورد، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان، مانه و سملقان در مجلس:

سیمان سمنگان به بخش خصوصی واگذار می شود

سیمان سمنگان به بخش خصوصی واگذار می شود
محمد وحیدی گفت: آستان قدس اعلام آمادگی کرده است که ۹۰ درصد سهام کارخانه سیمان سمنگان را به صورت نقدی و اقساط بلند مدت به بخش خصوصی واگذار کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد وحیدی، نماینده بجنورد، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک نوید به جریان افتادن پروژه سیمان سمنگان  داد و اظهارکرد: به منظور رفع مشکلات سیمان سمنگان حداقل ۱۰ جلسه با مسئولان برگزار شده است و هم اکنون آستان قدس اعلام آمادگی کرده است که ۹۰ درصد سهام خود را  به صورت نقدی و اقساط بلند مدت به بخش خصوصی می فروشد.

وحیدی با اشاره به اینکه سیمان سمنگان، بهترین سیمان پرتلند کشور است و بهترین معادن را دارد،  افزود: افرادی برای خرید سهام این کارخانه اعلام آمادگی کردند .

وی تصریح کرد: هم اکنون این پروژه ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و نیاز هست که بخش خصوصی پروژه عمرانی را تمام کند و ماشین الات خریداری شود.

وی درخصوص حمایت برای اعطای تسهیلات در این خصوص گفت: این پروژه جزو پروژه های زود بازده کشور است و ظرفیت صادرات بالایی دارد؛ در طول مراحل راه اندازی در خصوص تسهیلات کمک خواهیم کرد و استاندارهم قول حمایت داده اند.

وی خاطرنشان کرد: آستان قدس اعلام کرده که مایل به همکاری در این پروژه نیست و این پروژه را به عنوان یک پروژه قابل واگذاری اعلام کرده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717605
ارسال نظر
نظرات