شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1399/12/26 شناسه خبر: 1717626
مدیر بازارچه‌های مرزی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

آغاز واردات ۵ هزار تن نارنگی پاکستانی به کشور پس از ۹ سال ممنوعیت

آغاز واردات ۵ هزار تن نارنگی پاکستانی به کشور پس از ۹ سال ممنوعیت
مبین علی میر گفت: واردات پنج هزار تن نارنگی پاکستانی به کشور از طریق بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان، پس از ۹ سال ممنوعیت، از امروز آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مبین علی‌میر، مدیر بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: واردات نارنگی از طریق بازارچه های‌ مرزی سیستان و بلوچستان آغاز شده است و امروز ۵۰۰ تن نارنگی وارد استان می شود.

وی بیان کرد: با توجه به پیش بینی های انجام شده قرار است قبل از عید نوروز پنج هزار تن نارنگی از کشور پاکستان وارد سیستان و بلوچستان و کشور می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: واردات میوه های گرمسیری دیگر از جمله موز، آناناس و ... نیز مجوز دریافت کرده و قرار است به زودی موز هم وارد استان شود.

مدیر بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: میوه های وارد شده به استان از فردا در قالب طرح تنظیم بازار توزیع می شود و شرکت های تعاونی ادارات هم می‌توانند خریداری کنند.

میر بیان کرد: با شروع واردات میوه های گرمسیری امیدواریم قیمت میوه در آستانه عید نوروز در استان و دیگر نقاط کشور کاهش باید و به سهولت در دسترس مردم قرار گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717626
ارسال نظر
نظرات