شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:48 منتشر شده در مورخ: 1399/12/27 شناسه خبر: 1718117
عضو شورای مرکزی کارگزاران سازندگی:

محسن هاشمی یکی از گزینه‌های نهایی اصلاح‌طلبان است/ لاریجانی دقیقه ۹۰ می‌آید

محسن هاشمی یکی از گزینه‌های نهایی اصلاح‌طلبان است/ لاریجانی دقیقه ۹۰ می‌آید
عضو شورای مرکزی کارگزاران سازندگی گفت: معتقدم اگر قرار باشد ۵ نفر را به عنوان نامزد‌های قابل طرح در اصلاحات داشته باشیم، یکی از آن‌ها محسن هاشمی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی محمد نمازی، عضو شورای مرکزی کارگزاران سازندگی با اشاره به احتمال ورود صادق خرازی به انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم گفت: نظر شخصی من این است که او شانسی برای پیروزی در انتخابات ندارد.

وی شانس محسن هاشمی '>محسن هاشمی در این دوره از انتخابات را بالا دانست و گفت: کارگزاران احتمالا او را به عنوان نامزد نهایی خود معرفی خواهد کرد و قطعا در دستور کار آن جبهه قرار خواهد گرفت؛ معتقدم اگر قرار باشد ۵ نفر را به عنوان نامزد‌های قابل طرح در اصلاحات داشته باشیم، یکی از آن‌ها محسن هاشمی است.
 
فعال اصلاح طلب احتمال حضور علی لاریجانی در این دوره از انتخابات را نیز اینگونه تشریح کرد: معتقدم که او جز نامزد‌های دقیقه ۹۰ خواهد بود و منتظر خواهد ماند که ببیند چه کسی ثبت نام خواهد کرد. او سیاستمدار زیرکی است و تجربه سه دوره ریاست مجلس شورای اسلامی، دبیری شورای عالی امنیت ملی و صدا سیما را در کارنامه خود داشته و تجربیات خوبی هم دارد. اما شاید جریان‌های اصلی چندان توجهی به او نکنند، ولی باید دید که در نهایت چه کسی تایید صلاحیت خواهد شد.
 
انتهای پیام
 
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
https://www.dana.ir/1718117
ارسال نظر
نظرات