شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1400/01/03 شناسه خبر: 1719071

ارتباط تصویری روحانی با تعدادی از مراکز هلال احمر و پلیس راهور

ارتباط تصویری روحانی با تعدادی از مراکز هلال احمر و پلیس راهور
رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس از تعدادی از مراکز امدادی، خدماتی و کنترل ترافیک از جمله مرکز کنترل ترافیک راهور، پایگاه امداد جاده ای هلال احمر اتوبان تهران قم و پایگاه امداد هلال احمر مرز دوغارون تایباد بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه‌شنبه و در سومین روز از سال جدید، در این ارتباط های تصویری با گزارش فرمانده پلیس راهور و رئیس جمعیت هلال احمر کشور در جریان حجم ترددهای جاده‌ای و محورهای ترافیکی کشور و نیز میزان تصادفات و نحوه خدمات‌رسانی برای تردد روان خودروها قرار گرفت.

رییس جمهوری با تأکید بر اینکه مردم در جریان سفر باید دستورالعمل‌های بهداشتی را مراعات کنند از پلیس راهور خواست در کنار انجام وظایف عادی خود، تذکرات بهداشتی لازم را هم به هموطنان ارایه دهند.

روحانی همچنین پس از گزارش مسوول پایگاه امداد و سلامت هلال احمر در مرز دوغارون شهرستان تایباد، اظهار داشت: مرزهای کشور از لحاظ تأمین سلامت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند، لذا بایستی روند غربالگری و پایش سلامت در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی با دقت انجام شود.

در تماس‌های ویدئو کنفرانسی امروز رییس جمهوری، رییس پلیس راهور کشور به همراه فرمانده پلیس راه مازندران، رییس جمعیت هلال احمر و رئیس پایگاه امداد و نجات هلال احمر در استان خراسان رضوی، گزارشی از میزان آمادگی و اقدامات و برنامه‌های اتخاذ شده برای خدمات‌رسانی به مردم و مسافرین بویژه در محورهای جاده‌ای و ترافیکی ارائه کردند.

 

انتهای پیام/ک

 

https://www.dana.ir/1719071
ارسال نظر
نظرات