شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:29 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722390

جودو قهرمانی آسیا| بریمانلو برای برنز مبارزه می‌کند/ حذف نماینده ایران با شکست مقابل ملایی

جودو قهرمانی آسیا| بریمانلو برای برنز مبارزه می‌کند/ حذف نماینده ایران با شکست مقابل ملایی
سرگروه تیم ملی جودو با کسب دو پیروزی و یک شکست در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز مبارزه می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رقابت‌های جودو قهرمانی آسیا از روز گذشته در سالن گاسپروم شهر بیشکک در قرقیزستان آغاز شد و امروز دو نماینده ایران روی تاتامی رفتند. این رقابت‌ها امروز با برگزاری مبارزات اوزان ۶۳- و ۷۰- کیلوگرم زنان، ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم مردان پیگیری شد.

محمد محمدی بریمانلو، سرگروه تیم ملی نخستین جودوکار ایران بود که روی تاتامی رفت. بریمانلو دور نخست به مصاف جوما نیازوف از ترکمنستان رفت و رقیب خود را با ضربه فنی شکست داد و راهی مرحله دوم شد.
 
وی در مبارزه دوم خود به دیدار مخمدبکف قهرمانان جوانان جهان از تاجیکستان رفت و با قبول شکست در این دیدار به گروه شانس مجدد رفت. بریمانلو در نخستین دیدار خود در این مرحله با مرادجان یولداشف از ازبکستان مصاف داد و با برتری مقابل مرادجان یولداشف از ازبکستان به دیدار رده‌بندی راه یافت تا عصر امروز شانس خود را برای کسب مدال برنز امتحان کند.
 
در وزن ۸۱- کیلوگرم امین کامیابی نماینده ایران در دور نخست بکر زیندالدین از اردن را با ضربه فنی شکست داد و سپس به دیدار سعید ملایی جودوکار ایرانی تیم ملی بلغارستان رفت و با قبول شکست در این مبارزه از دور مسابقات کنار رفت.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1722390
ارسال نظر
نظرات