شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1400/01/19 شناسه خبر: 1722743

حضور مدیرکل تشریفات وزارت امور خارجه در دفتر باشگاه پرسپولیس

حضور مدیرکل تشریفات وزارت امور خارجه در دفتر باشگاه پرسپولیس
هنردوست مدیرکل تشریفات وزارت امور خارجه برای کمک به تسهیل امور مربوط به دریافت ویزا شخصا به دفتر باشگاه پرسپولیس آمد و با جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه جلسه‌ای برگزار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در فاصله زمانی بسیار کم تا شروع سفر به شهر گوا، باشگاه با یک شوک بزرگ مواجه شد و مشکل عجیبی برای ارسال فرم‌های مربوط به دریافت ویزای هند به وجود آمد. این مشکلات سبب شد تعدادی از مدیران باشگاه، به مدت دو شب تا بامداد در دفتر باشگاه بمانند و این مشکلات را مرتفع کنند آن هم در شرایطی که این مسائل باید در جای دیگری حل می‌شد.


با این حال روز سه‌شنبه دکتر هنردوست مدیرکل تشریفات وزارت امور خارجه برای کمک به تسهیل امور مربوط به دریافت ویزا شخصا به دفتر باشگاه پرسپولیس آمد و با جعفر سمیعی مدیرعامل، ابراهیم شکوری معاون اجرایی، علی عطایی معاون اداری و پشتیبانی و امیرعلی حسینی مدیر روابط بین‌الملل جلسه‌ای برگزار کرد.

حضور دکتر هنردوست که خودش یکی از طرفداران پروپاقرص پرسپولیس است، در دفتر باشگاه و تماس‌های ایشان با مسئولان ارشد سفارت هند، باعث افزایش سرعت روند انجام کارهای اداری مربوط به ویزا شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722743
ارسال نظر
نظرات