شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1400/01/26 شناسه خبر: 1724891

تشکیل قرارگاه ساماندهی مرغ در کازرون!!

تشکیل قرارگاه ساماندهی مرغ در کازرون!!
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان کازرون از راه اندازی قرارگاه ساماندهی مرغ در این شهرستان با هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان و برقراری آرامش در بازار مرغ خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سرویس شهرستان‌های شیرازه، حمید رشیدی از تشکیل قرارگاه ساماندهی مرغ در کازرون با هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان و برقراری آرامش در بازار مرغ خبر داد وگفت: قیمت مرغ با توجه به اعلام قرارگاه ساماندهی مرغ به ازای هر کیلوگرم ۲۴۹ هزار ریال است و فروش مرغ به قیمت بالاتر از این مبلغ تخلف بوده و با متخلفان برخورد می شود.

وی با تاکید بر رعایت قیمت مصوب مرغ در سه مقطع درب مرغداری، درب کشتارگاه و محل توزیع بین مصرف کنندگان افزود:  قیمت مرغ زنده در درب مرغداری کشتارگاه کیلویی ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان، قیمت مرغ در کشتارگاه کیلویی ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت مرغ آماده طبخ برای مصرف کننده کیلویی ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان می باشد.
 
رشیدی با اشاره به اینکه افزایش سن کشتار مرغ در پایین آمدن بهره وری تولید در مرغداری های گوشتی نقش به سزایی دارد تاکید کرد: نگه داشتن مرغ بالای 50 روز در مرغداری ها تخلف است، و متخلفین با قطع تخصیص نهاده و عدم صدور مجوز جوجه ریزی مواجه می شوند.
 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون بیان کرد: به واسطه ماه مبارک رمضان و افزایش مصرف گوشت مرغ، از مرغدارنی که در حال حاضر مرغ در سالن ندارند در خواست می شود، تا نسبت به اخذ مجوز و جوجه ریزی اقدام عاجل به عمل آورند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1724891
ارسال نظر
نظرات