شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:09 منتشر شده در مورخ: 1400/01/29 شناسه خبر: 1725571

تقدیر از مربیان ایرانی تیم والیبال مهاجران افغان توسط مسئولین فدراسیون

تقدیر از مربیان ایرانی تیم والیبال مهاجران افغان توسط مسئولین فدراسیون
مراسم تقدیر از کادر ایرانی تیم والیبال مهاجران افغان مقیم ایران در دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مراسم تقدیر از نسرین خزانی و مهسا آراسته کادر ایرانی تیم مهاجران افغان مقیم ایران با حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، دکتر فریبا محمدیان نایب‌رئیس بانوان، مهناز شاددل مشاور امور بانوان و وحید مرادی مشاور عالی فدراسیون در دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد و در این مراسم داورزنی با اهدای لوح تقدیر به مربیان ایرانی حاضر در کادر فنی تیم مهاجران افغان مقیم ایران، از عملکرد آن‌ها قدردانی کرد.


مسابقات والیبال بانوان افغانستان از تاریخ هفتم تا سیزدهم فروردین سال جاری برگزار شد و طی این رقابت‌ها تیم مهاجران افغان مقیم ایران با کسب پیروزی مقابل تیم هرات در دیدار نهایی، عنوان قهرمانی افغانستان را به دست آورد. تیم مهاجران افغان مقیم ایران درحالی موفق شد در بین 10 تیم حاضر در رقابت‌ها، روی سکوی نخست مسابقات بایستد که هدایت این تیم را نسرین خزانی و مهسا آراسته مربیان ایرانی بر عهده داشتند.

 
به همین منظور مراسم تقدیر از نسرین خزانی و مهسا آراسته امروز با حضور دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، دکتر فریبا محمدیان نایب رئیس بانوان، مهناز شاددل مشاور امور بانوان و وحید مرادی مشاور عالی فدراسیون در فدراسیون برگزار شد و دکتر داورزنی با اهدای لوح تقدیر به مربیان ایرانی حاضر در کادر فنی تیم مهاجران افغان مقیم ایران، از عملکرد آن‌ها قدردانی کرد.

در حاشیه این مراسم داورزنی ضمن تاکید بر گسترش همکاری بین دو کشور ایران و افغانستان، تاکید کرد: نگاه ایران به افغانستان نگاهی دوستانه و پرمهر است. مردم این کشور برادران و خواهران ما هستند. فدراسیون ایران تمام تلاش خود را برای توسعه والیبال در افغانستان به کار خواهد گرفت. ورزش زبان مشترک ملت‌هاست که صلح جهانی را در پی خواهد داشت. ما مردمی نیستیم که در برابر درد یک کشور بی‌تفاوت باشیم. به همین دلیل باید در تعاملات خود با افغانستان موثر ظاهر شویم.

https://www.dana.ir/1725571
ارسال نظر
نظرات