شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1400/01/30 شناسه خبر: 1726095
اولویت ما سلامتی ورزشکاران است

علیقارداشی: امیدواریم در توکیو نوشاد به نیما اضافه شود/ پلی آف لیگ برتر تنیس روی میز مردان را بعد از زنان برگزار می کنیم

علیقارداشی: امیدواریم در توکیو نوشاد به نیما اضافه شود/ پلی آف لیگ برتر تنیس روی میز مردان را بعد از زنان برگزار می کنیم
رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: پلی آف تنیس روی میز بانوان سه، چهار روزه تمام می شود و بعد از آن هم پلی آف تنیس روی میز آقایان را شروع می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهرداد علیقارداشی، درباره دریافت واکسن کرونا قبل از حضور در مسابقات المپیک توکیو اظهار کرد: واقعا در این شرایط سخت و بحرانی نه تنها فقط بحث واکسن بلکه در تمامی زمینه‌ها کمک‌های مالی که وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از فدراسیون ها داشتند بی نظیر بوده و ما سال گذشته در هر دو بخش کمیته و وزارت ورزش صد در صد بودجه را دریافت کردیم.

وی افزود: خوشبختانه خیلی به موقع تزریق واکسن انجام شده بزودی مرحله دوم هم انجام شود و بچه ها بتوانند ماحصل این همدلی و تلاش را با نتایج خوب در المپیک نشان دهند.

او با اشاره به سهمیه‌های تنیس روی میز ایران در المپیک ادامه داد: در بخش بانوان که ما سهمیه نداریم. یک سهمیه دیگر امیدواریم که اضافه شود. در بخش آقایان، بعد از برگزاری مسابقات قاره‌های آمریکا و اروپا و اقیانوسیه، امیدواریم نوشاد هم بتواند به نیما اضافه شود ضمن اینکه ما یک سهمیه در بخش داوری کسب کردیم که با حمایت تیم و تلاش خانم رضایی این هم اولین سهمیه‌ای بوده که خانم‌ها در ادوار گذشته داشتند و آن هم خیلی با وفاق و همدلی خانم رضایی مدیریت شد که کشورمان توانست این بانوی محجبه را هم در مسابقات داشته باشیم.

علیقارداشی درخصوص رقابت‌های لیگ برتر گفت: پیش بینی ما برای شروع مسابقات لیگ پلی آف بانوان در واقع از هفته گذشته اعلام کردیم که دو هفته دیگر، ولی با این شرایط موجود ما هم باید تابع اوضاعی باشیم که در کشور حاکم است.

وی توضیح داد: در این باره دبیر فدراسیون گفتند که با هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی شرایط مناسب را پیش بینی کنند. اولویت ما سلامتی ورزشکاران است کسی آسیب نبیند.

رییس فدراسیون تنیس یادآورشد: معمولا پلی آف بانوان سه، چهار روزه تمام می شود و بعد از آن هم پلی آف آقایان را شروع می کنیم و قبل از المپیک باید تمام تلاش خود را برای آماده سازی المپین‌مان به کار ببندیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726095
ارسال نظر
نظرات