شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1400/01/30 شناسه خبر: 1726214
برگزاری نشست خبری سخن‌گوی باشگاه استقلال بدون پاسخ دادن به سؤالات؛

نظری: امیدواریم استقلال مقابل الدحیل قطر هم نتیجه بگیرد/ پاسخ‌گویی بماند برای پس از بازگشت آبی‌پوشان به تهران!

نظری: امیدواریم استقلال مقابل الدحیل قطر هم نتیجه بگیرد/ پاسخ‌گویی بماند برای پس از بازگشت آبی‌پوشان به تهران!
سخن‌گوی باشگاه استقلال گفت: شاید بازی با الدحیل قطر سخت‌ترین بازی ما باشد اما امیدواریم این دیدار را نیز با پیروزی پشت سر بگذاریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت نظری، سخن‌گوی باشگاه استقلال در نشست خبری مجازی‌اش اظهار داشت: فارغ از کرونا شرایط این روزهای ورزش به خصوص در دنیای فوتبال خوب است. نمایندگان ایران در آسیا خوب عمل کردند، مشخصا استقلال در هر دو بازی خوش درخشیده و مطابق انتظارات هر دو بازی را پرگل پشت سر گذاشته که اتفاق خوبی است.

وی افزود: بازیکنان و کادر فنی تمام وقت تلاش می‌کنند. کادر مدیریتی نیز حامی این عزیزان است و تلاش می‌کنیم طوری پشتیبانی کنیم که استقلال با بهترین نتایج به میهن عزیزمان برگردد. دو پیروزی دلچسب را برابر الاهلی و الشرطه پشت سر گذاشتیم. فارغ از سه امتیاز، پرگل بردیم که می‌تواند روی روحیه تیم تاثیر بگذارد. شاید بازی با الدحیل قطر سخت‌ترین بازی ما باشد اما امیدواریم این دیدار را نیز با پیروزی پشت سر بگذاریم.

سخنگوی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: هفته گذشته به دلیل اینکه تیم وارد عربستان شده بود، نتوانستیم نشست خبری را برگزار کنیم. قرار نبود این هفته نیز نشست خبری برگزار کنیم، اما چون اصحاب رسانه پرسش‌های زیادی را مطرح کرده بودند، لازم دیدیم این نشست را برگزار کنیم تا بگوییم پاسخ روشنی به پرسش‌های شما داریم. به برخی از سؤالات پاسخ می‌دهیم، اما شرایط فعلی باشگاه ویژه است و باید تلاش کنیم 11 بازیکنی که در زمین می‌دوند، بهترین نتیجه را بگیرند.

وی یادآور شد: ضمن عذرخواهی، امروز به این پرسش‌ها پاسخ نخواهم داد و پس از بازگشت تیم از عربستان به این سؤالات شفاف جواب می‌دهم. برخی از سؤالات ممکن است تنشی بوجود بیاورد به همین دلیل از پاسخ به آنها معذور هستیم. اصحاب رسانه این چند روز را دندان روی جگر بگذارند تا پس از بازگشت استقلال درباره این موضوعات صحبت کنیم. امیدوارم بازی‌های زیبا و تماشاگر پسند در این دو بازی روی همین ریل ادامه پیدا کند تا هوادار اصیل باشگاه باز هم شاهد بازی‌های پرگل، جذاب و پرگل باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726214
ارسال نظر
نظرات