شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:39 منتشر شده در مورخ: 1400/01/31 شناسه خبر: 1726481
شرایط اردوها بسیار خوب است

کیانی: دو فرصت برای کسب سهمیه المپیک وجود دارد/ به کسب سهمیه تکواندو بانوان امیدوارم

کیانی: دو فرصت برای کسب سهمیه المپیک وجود دارد/ به کسب سهمیه تکواندو بانوان امیدوارم
عضو تیم ملی تکواندو بانوان گفت: امیدوارم بانوان تکواندو نیز بتوانند سهمیه بازی 2020 المپیک را کسب کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ناهید کیانی عضو تیم ملی تکواندو بانوان درباره رقابتهای کسب سهمیه اظهار کرد: مسابقات گزینشی المپیک به میزبانی لبنان برگزاری می شود. برای حضور در این رقابتها حدود یک ماه فرصت داریم.

وی افزود: این دوره در 2 وزن شانس سهمیه داریم و بسیار امیدوارم هستم که بتوانیم در بخش بانوان نیز جوازکسب ورود به المپیک 2020 را کسب کنیم.

عضو تیم ملی تکواندو بانوان درباره آخرین وضعیت اردوهای تیم ملی تاکید کرد: شرایط اردوها بسیار خوب است و تمرینات به صورت منسجم پیگیری می شود. خوشبختانه با شرایط مطلوب ایجاد شده حاضران در اردو هر روز آماده‌تر از قبل می شوند.

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا با قدردانی از تلاش و همت وزارت ورزش و جوانان برای انجام واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی گفت: این اقدام نشان دهنده اهمیت سلامتی ورزشکاران برای مسوولان ورزش است از وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک بخاطر انجام این اقدام مهم سپاسگزارم.

کیانی با اشاره به تاثیر روانی شیوع ویروس کرونا این کته را متذکر شد: با واکسینه کردن ورزشکاران نه تنها المپین ها بلکه بازیکنانی که شانس کسب سهمیه المپیک را هم دارند، با آرامش بیشتری تمریناتشان را پیگیری می کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726481
ارسال نظر
نظرات